کسی که دروغ می گوید اپل و یا دادستان کل ویلیام Barr?

در اوایل این سال ، اف بی آی خواست اپل برای باز کردن دو آی فون واحد متعلق به محمد سعید Alshamrani مردی که به ضرب گلوله کشته و سه نفر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا در ماه دسامبر گذشته. درخواست و اپل امتناع از باز کردن دستگاه به ارمغان آورد خاطرات اوایل سال 2016 زمانی که یک دستور دادگاه اپل برای باز کردن قفل آیفون 5c متعلق به تروریست سید Farook; دوم, به ضرب گلوله کشته 14 نفر در سن برنردینو ساختمان اداری در آنچه بعدها به نام یک حمله تروریستی است.

اپل متهم بر تلاش برای فشار کنگره به تصویب قوانین برای تضعیف رمزگذاری

اپل امتناع از باز کردن Alshamrani دو اپل تحریک دادستان کل ویلیام Barr. این کشور اجرای قانون رسمی ساخته شده یک نقطه اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژانویه که به اتهام تروریستی به عمد اخراج یک دور به یکی از آی فون واحد در طول ضربات با پلیس است. تلفن دیگر نیز آسیب دیده در غوغا. در طول گپ و گفتگو با مطبوعات Barr گفت: “ما خواسته اپل خود را برای کمک در باز کردن قفل تیرانداز اپل. تا کنون اپل داده نشده است ما هر اساسی کمک. این وضعیت کاملا نشان می دهد که چرا محققان باید قادر به دسترسی به شواهد دیجیتال هنگامی که آنها به دست آمده حکم دادگاه بر اساس علت احتمالی. تماس با ما در اپل و دیگر شرکت های فن آوری به ما کمک می کند پیدا کردن یک راه حل به طوری که ما بهتر می تواند در محافظت از زندگی آمریکایی ها و جلوگیری از حملات آینده است.”

این وزارت دادگستری امروز اعلام کرد که شواهدی وجود دارد که Alshamrani حال اتصال به القاعده. منابع ناشناس گفت که اطلاعات ارتباط Alshamrani با این سازمان تروریستی کشف شد و پس از یکی از اپل باز شد. FBI مدیر کریستوفر Wray گفت که آژانس او بود “به طور موثر بدون کمک از اپل” اما نمی گویند که چگونه آن را ترک خورده باز کردن دستگاه. “بالاخره دست ما بر شواهد Alshamrani سعی در نگه داشتن از ما بزرگ است” آقای Wray گفت. “اما ما واقعا به آن نیاز ماه پیش در ماه دسامبر زمانی که دادگاه حکم صادر شده خود را.”

دادستان کل Barr گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز “با تشکر از کار بزرگ از اف بی آی – و با تشکر از اپل – ما قادر به باز کردن Alshamrani تلفن های. که گنجینه ای از اطلاعات موجود در این گوشی ثابت کرده است که بسیار ارزشمند برای این کار در حال انجام تحقیقات و حیاتی برای امنیت مردم آمریکا است. اگر نه برای ما FBI در نبوغ برخی از شانس و ساعت بر ساعت از زمان و منابع این اطلاعات را کشف نشده باقی مانده است. خط پایین: امنیت ملی ما نمی تواند باقی می ماند در دست شرکت های بزرگ قرار داده است که دلار بیش قانونی دسترسی و امنیت عمومی. زمان آن رسیده است که برای یک راه حل قانونی.”

اپل در پاسخ عملا متهم بر دروغ در مورد اپل و پاسخ به منظور فشار کنگره برای تضعیف رمزگذاری لذت می برد توسط بسیاری از مصرف کنندگان آمریکایی. اپل گفت که آن را بلافاصله در پاسخ پس از تیراندازی با دادن FBI دسترسی به Alshamrani را حساب آیکلاد و کمک کردن در راه های دیگر نیز هست. این شرکت گفت: “ادعاهای دروغین ساخته شده در مورد شرکت ما بهانه ای برای تضعیف رمزگذاری و سایر اقدامات امنیتی است که حفاظت از میلیون ها نفر از کاربران و امنیت ملی ما.”

وزارت دادگستری می گوید که Alshamrani را القاعده همکاران در ارتباط برقرار کردن با او با استفاده از نرم افزار با پایان به پایان رمزگذاری بودند که حفاظت از بودن و تکه تکه کردن با استفاده از یک حکم. به DOJ می گوید که این هدف انجام شد برای جلوگیری از اجرای قانون است. تروریستی بوده است رادیکال 2015, با توجه به وزارت دادگستری بود و در ارتباط با القاعده همکاران حق تا دسامبر 6th, 2019 حمله.

در مورد شما تعجب Alshamrani این گوشی شامل یک آیفون 7 و یک آی فون 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net