هنگامی که آخرین باری که شما شارژ گوشی خود را از طریق سیم است ؟

شارژ بی سیم است که به آرامی در سراسر جهان گوشی های هوشمند. تقریبا هر گل سرسبد درجه تلفن پشتیبانی از آن امروزه

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
شارژ بی سیم است که به آرامی در سراسر جهان گوشی های هوشمند. تقریبا هر گل سرسبد درجه تلفن پشتیبانی از آن امروزه و آن را تنها حس می کند به یک چی پد در اینجا وجود دارد و در اطراف خانه یا محل کار است. مطمئن شوید که آن را فوق العاده سریع اما آن نقطه است که نوع مسئله توجه شما فقط می توانید بقیه گوشی خود را بر روی یک پد شارژ به صورت تمام وقت از آن استفاده نمی کنید.
چرا ما صحبت کردن در مورد شارژ بی سیم? خوب اخیر شایعات گفته اند که اپل در نظر دارد به کشتی آیفون 12 گوشی با هیچ wallcharger در جعبه. ظاهری زمزمه نشان می دهد که سامسونگ است که با توجه به انجام همین کار را با آن گوشی در آینده نزدیک.
این حرص و آز شرکت های بزرگ? نه لزوما. شرکت ها قطعا تحت فشار توسط مقامات در نقاط مختلف جهان به سعی و کاهش زباله های الکترونیکی است. اتحادیه اروپا معروف خواسته اپل به خندق اتصال رعد و برق و تبدیل به یک "مشترک" استاندارد پس از مصرف کنندگان نیاز به خرید (و پس از آن — دور انداختن) کمتر از کابل.

اما کل این carfuffle ساخته شده من از خودم سوال دیگر. "هنگامی که آخرین باری که من با وصل کردن آیفون در کابل?". من یک شارژر بی سیم در اتاق نشیمن من و در کنار من بازی کامپیوتر — گوشی است که همیشه کمی از آب به صورت پراکنده در طول روز است. در واقع زمانی که من در به خواب رفتن گوشی من معمولا دارای یک 80-90% شارژ. زمانی که من می خواهم برای انتقال فایل های من معمولا آن را انجام دهد به صورت بی سیم — من فقط نمی تواند با زحمت حفر سیم هنگامی که من فقط می تواند AirDrop یا Google Drive my stuff.

من کاملا مطمئن هستم یک تن از چرخ دنده سر وجود دارد که لوازم جانبی بیشتر از من. اما قبل از من به جرات استدلال می کنند "دیوار شارژر حذف یک معامله بزرگ نیست" چرا که نه بپرسید ، هنگامی که آخرین باری که شما در واقع قلاب گوشی های هوشمند خود را به یک سیمی wallplug به اتهام ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب