WhatsApp آینده از ویژگی های اجازه می دهد تا شما با استفاده از همان حساب در دستگاه های متعدد

WhatsApp در حال آزمایش ویژگی های جدید در همه زمان ها و ما اغلب یادگیری در مورد آنها را قبل از انتشار. یکی از

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
WhatsApp در حال آزمایش ویژگی های جدید در همه زمان ها و ما اغلب یادگیری در مورد آنها را قبل از انتشار. یکی از ویژگی های مهم است که ما امیدواریم که برای دیدن آینده به واتساپ است این گزینه را به استفاده از همان حساب در دستگاه های متعدد.

یک گزارش جدید که از WABetaInfo تایید WhatsApp در حال حاضر تست این ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا کاربران را به همان حساب واتساپ در چهار دستگاه. در این راستا یک UI جدید است که مدیریت همه دستگاه های مرتبط در حال حاضر در آثار در WhatsApp.

جدید UI است که به منظور فعال کردن کاربران برای اضافه کردن دستگاه های جدید خود را به حساب WhatsApp و یا حذف آنها را اگر آنها نیاز به. برای اضافه کردن دستگاه های جدید خود را به حساب واتساپ, شما باید با استفاده از یک کد است که فرستاده شده به شما از طریق اس ام اس یا واتساپ چت. روش نشده نهایی از ویژگی های است که هنوز هم در آثار, اما آن را احتمالا ساده ترین و امن ترین راه در حال حاضر.

جدید گزینه ای برای اضافه کردن دستگاه های متعدد در همان حساب WhatsApp هنوز در دسترس نیست در هر یک از نسخه بتا از نرم افزار اما لینک جدید دستگاه های UI می کند نشان می دهد در یکی از بتا تکرار.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب