چه در مقابله با بیگانگان ؟

  • واقعی چه هستند شانس که ما کشف هوشمند زندگی بیگانه در کهکشان ما? خوب نیست متاسفانه.
  • اندازه کهکشان راه شیری به معنی این احتمال وجود دارد که زندگی وجود دارد خارج وجود دارد, اما پیدا کردن آن خواهد شد در نزدیکی غیر ممکن است برای…
  • ما حتی شروع به خراش سطح از ما اکتشاف کیهان و پیشرفت در حال حرکت به آرامی.

بیش از چند هفته گذشته دو تحقیق مقاله ظهور کرده اند که به نظر می رسد اشاره ای غیر قابل اجتناب زندگی — زندگی هوشمند در آن موجود در خارج از زمین است اما در درون خود ما صفحه اصلی کهکشان. کهکشان راه شیری بزرگ است و اگر ما به این مقالات در صورت ارزش مشاهده می کنیم که در حدود 6 میلیارد دلار “زمین مانند” سیارات در محله ما و حداقل چند ده هوشمند نژادها بیگانه است که باعث روی آنها.

دانشمندان با استفاده از این اطلاعات در اختیار خود را به آمده تا با این آمار و ارقام با توجه به شانس هر ستاره میزبان یک سیاره شبیه به زمین که سیاره در منطقه قابل سکونت از ستاره و احتمال زندگی در حال ظهور وجود دارد و تداوم خود را برای رسیدن به یک نقطه از هوش. مشکل این است که حتی اگر ما را خوش بینانه ترین تخمین می زند و کسانی که شانس به نفع بیگانگان ما هنوز هم شما احتمالا هرگز در واقع آنها را پیدا کنید.

بنابراین معامله چیست ؟ وجود بیگانگان در خارج وجود دارد یا نه ؟

اجماع به نظر می رسد که بله زندگی بیگانه وجود دارد در جایی خارج وجود دارد. در واقع وجود دارد احتمالا چند “somewheres” حق در اینجا در کهکشان ما. برخی از این سیارات ممکن است پایدار عمر طولانی به اندازه کافی برای آن را به رسیدن به یک سطح از هوش جایی که آنها بیش از حد بدانم اگر زندگی وجود دارد در خارج از خانه خود سیاره است.

که ممکن است صدای مانند خبر بزرگ و یا حتی ظریف قول می دهم که ما در حال رفتن به پیدا کردن یک نژاد بیگانه قادر به برقراری ارتباط با ما در برخی از سطح است که این اتفاق هر چه زودتر به جای بعد.

نیست و ما نمی خواهد.

آن را بسیار هیجان انگیز به تصور کشف حیات بیگانه است که ما تمایل به چشم پوشی از همه عوامل ایستاده بین ما و تاریخ-تغییر روبرو می شوند. به عبارت ساده همان ریاضی است که به ما ارائه می دهد امید است که هوشمند نژادها بیگانه وجود داشته باشد همان ریاضی است که به ما می گوید ما نمی خواهد پیدا کردن آن را در طول عمر ما, اگر ما تا به حال پیدا کردن آن را در همه.

همان مطالعه که گفت که وجود دارد احتمالا 36 (یا بیشتر!) هوشمند نژادها بیگانه در درون خانه ما در کهکشان همچنین گفت که میانگین فاصله به هر یک از آنها است 17,000 نور-سال. دورترین انسان تا به حال رسیده به فضا است 13.8 میلیارد مایل است که ویجر 1 که راه اندازی آن در سال 1977 سفر کرده است تا کنون. که برای تلفن های موبایل مانند یک فاصله بزرگ, اما آن چیزی که نسبت به حتی یک سال نوری.

در واقع 13.8 میلیارد مایل است که ویجر 1 سفر کرده است کمتر از نیمی از یک درصد از نور سال است. با در نظر گرفتن سعی کنید به قرار دادن سر خود را در اطراف 17,000 سال نوری و شما شروع به دیدن به همین دلیل کشف یک نژاد بیگانه است برای رفتن به تقریبا غیر ممکن است مگر اینکه آنها به دنبال ما برای اولین بار.

فن آوری های جدید می تواند به ما توانایی رسیدن به بیشتر به فضا اما پیشرفت در این فناوری به آرامی اتفاق می افتد و انسان با انجام آن وحشتناک بهترین به چشم پوشی از تغییر آب و هوا نژاد بشر است به مراتب بیشتر احتمال دارد به نوبه خود ما را از سیاره به یک unlivable پوسته نسبت به پیدا کردن یکی دیگر از سیاره ای که در آن زندگی در حال حاضر وجود دارد.

بله وجود دارد احتمالا بیگانگان وجود دارد. سرد است! شما هرگز به ملاقات یکی. بد شانسی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de