HBO حداکثر در حال حاضر بیش از 4 میلیون مشترک در ما

HBO حداکثر تولید شده در ایالات متحده در پایان ماه مه. امروز تقریبا دو ماه بعد WarnerMedia شرکت AT&T اعلام

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
HBO حداکثر تولید شده در ایالات متحده در پایان ماه مه. امروز تقریبا دو ماه بعد WarnerMedia شرکت AT&T اعلام کرد (از طریق انواع مختلف) که خدمات جریان در حال حاضر بیش از 4 میلیون مشترک.

بیش از 4 میلیون مشترک در کمی بیش از یک ماه


صحبت بر درآمد تماس اوایل امروز, AT&T, مدیر عامل شرکت جان Stankey نشان داد به تحلیلگران و سرمایه گذاران که HBO و HBO حداکثر رسیده و در مجموع 36.3 میلیون مشترک تا پایان ماه ژوئن است.بنابراین HBO حداکثر خود رسیده 4.1 میلیون تعداد مشترک در کمی بیش از یک ماه است. اعداد را کم رنگ در مقایسه با باور نکردنی 10 میلیون تعداد مشترک دیزنی+ زمانی تنها در 24 ساعت اما HBO Max feat موثر است با این وجود.

حدود 3 میلیون شد مشتریان خرده فروشی در حالی که باقی مانده 1.1 میلیون در آمد از فعالانه از طریق AT&T سیستم عامل های مانند بسته نرم افزاری برنامه ها. دومی بسیار کم با توجه به میلیون ها نفر از مشتریان که واجد شرایط برای خدمات.

WarnerMedia در حال حاضر 30 میلیون کابل مشتریان و HBO در حال حاضر مشترکان است که می تواند نقل مکان کرد و به HBO Max در راه اندازی. اما Stankey نشان داد این شرکت تا به حال مشکل گرفتن مردم مشترک به خدمات کابل به خدمات.

بهبود این وضعیت در حال حاضر یک منطقه تمرکز, مدیر عامل شرکت گفت. این شرکت همچنین داشتن بحث و گفتگو با Roku و آمازون در مورد گرفتن جریان خدمات مربوطه خود را بر روی Roku تلویزیون و آتش تلویزیون, سیستم عامل, که دو تا از محبوب ترین در ایالات متحده است.

مذاکرات نمی خواهید به عنوان هموار به عنوان آنها می توانند ، آمازون به ویژه گزارش های گرفته شده از یک "رویکرد درمان HBO حداکثر و مشتریان خود متفاوت" از رقابت و خدمات خود را به مشتریان مربوطه.

WarnerMedia اصرار دارد که HBO حداکثر باید به عنوان راه اندازی مستقل برنامه در هر دو Roku و آمازون, سیستم عامل, اما این شرکت می خواهند جریان خدمات یکپارچه به بخش کانال های مانند HBO و HBO در حال حاضر.

نتیجه هر چه که به نظر می رسد مشتریان را از خدمات ما لذت ببرید. مقدار زمان صرف شده در داخل HBO Max برنامه چشمگیر 70 درصد نسبت به HBO در حال حاضر به لطف گسترش محتوای کتابخانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن