آنچه که دقیقا این است که "مارول مرد عنکبوتی: مایلز مورالس' برای PS5?

Insomniac Games اعلام کرد مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales برای PS5 در روز پنج شنبه. آن روشن نیست اگر مایل مور

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 خرداد 1399
  • Insomniac Games اعلام کرد مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales برای PS5 در روز پنج شنبه.
  • آن روشن نیست اگر مایل مورالس بود یک بازی کامل و یا یک expansion pack و یا آنچه اما این سردرگمی تنها رشد در ساعت پس آینده از بازی و رویداد.
  • Insomniac در نهایت روشن است که مایلز مورالس مستقل بازی در روز جمعه.

یکی از اولین و هیجان انگیز ترین تریلر برای اولین بار در سونی PS5 آینده از بازی رویداد روز پنج شنبه برای آنچه به نظر می رسد یک بازی با نام تجاری جدید مجموعه در همان جهان به عنوان 2018 را مارول مرد عنکبوتی.

مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales راه اندازی شد برای اولین بار PS5 عنوان از Insomniac بازی ها و یکی از اولین نسل بعدی اختصاصی دوره با یک پنجره آزادی از تعطیلات سال 2020 است. اما جزئیات پراکنده بودند. این بود تمام عیار عاقبت به 2018 بازی ؟ آن را یک spinoff? ما تا به حال هیچ ایده اما در مصاحبه با تلگراف منتشر شده پس از این رویداد سونی اجرایی سیمون راتر با اشاره به مایلز مورالس به عنوان "گسترش و افزایش به بازی قبلی." تلگراف و سپس به نام Miles Morales "توسعه پیچ و مهره ای در یک نسخه به روز رسانی از عنوان اصلی است."

در این مرحله ما بهترین حدس بود که مایلز مورالس خواهد بود DLC برای مارول مرد عنکبوتیمرتب کردن بر اساس مانند شهری که هرگز نمی خوابداما برای یک remastered نسخه از بازی که در دسترس خواهد بود در PS5 بعد از این سال. اما معلوم است که این نیز اشتباه است. چگونه اشتباه دقیقا ؟ ما نیست کاملا مطمئن شوید.

طبعا طرفداران مرد عنکبوتی (بازی و شخصیت) اشتباه گرفته بودند زمانی که گزارش در مورد مایلز مورالس در حال توسعه شروع به دور است. در حالی که سونی مشخص نیست چه شکلی مایلز مورالس را در طول ارائه این انتظار بود که این امر حداقل یک عنوان مستقل.

در ضمن بلومبرگ اضافه شده به سردرگمی با اخبار از یک منبع نزدیک به توسعه که ادعا کرد که مایلز مورالس بود "نه گسترش یا افزایش, اما, ویدئو جدید بازی." منبع مقایسه آن را به Uncharted: The Lost Legacyکه یک بازی مستقل است که کاملا به عنوان طولانی به عنوان یک اصلی بازی Uncharted بازی.

فقط به عنوان خشم در رسانه های اجتماعی شروع به اوج Insomniac Games swooped در با صدای جیر جیر برای روشن شدن همه چیز:

در نهایت در اینجا یک خلاصه برای بازی است که می گوید تا کمی با بسیاری از کلمات که آن را صادقانه قابل توجه:

آخرین ماجراجویی Spider-Man جهان را خواهد ساخت و گسترش مارول مرد عنکبوتی از طریق یک داستان جدید. بازیکنان را تجربه ظهور مایلز مورالس به عنوان او کارشناسی ارشد قدرت های جدید برای تبدیل شدن به خود مرد عنکبوتی. با PS5 فوق سریع SSD بازیکن می تواند نزدیک به آنی و سریع-سفر در سراسر مارول شهر نیویورک و یا احساس تنش از هر یک کیلومتر وب نوسانات مشت وب عکس و زهر انفجار با DualSense بی سیم کنترل بازخورد لمسی. بسیار دقیق مدل های شخصیت و پیشرفته تصاویری در سراسر بازی به شدت داستان مایلز مورالس به عنوان او چهره بزرگ و چالش های جدید در حالی که یادگیری به خود مرد عنکبوتی.

به این دلیل است که کل این حماسه شده است تا هیستریک است که سونی می توانست آن را به استراحت در هر نقطه و انتخاب کنند. ممکن است وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی برای این کار است. شاید سونی هنوز مطمئن نیست چه شکلی این بازی را, و یا اگر آن را به شما آمده است همراه با یک remasted نسخه مارول مرد عنکبوتی برای PS5. به هر صورت بعد از یک شب از joyous celebration, سونی در بر داشت یک راه به طور موقت به کشتن تمام از حرکت خود را. کاملا یک دستاورد است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب