با پوشیدن یک ماسک صورت خود را کاهش می دهد خطر عفونت با کوروناویروس 65%

Coronavirus راهنمایی: با پوشیدن یک ماسک صورت یکی از بهترین راه برای جلوگیری از آلوده شدن. تجهیزات حفاظتی می تو

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • Coronavirus راهنمایی: با پوشیدن یک ماسک صورت یکی از بهترین راه برای جلوگیری از آلوده شدن. تجهیزات حفاظتی می تواند به کاهش خطر انتقال برای هر دو استفاده کنندگان و افرادی که در مجاورت خود را.
  • ماسک صورت می تواند به کاهش خطر عفونت با 65% برای پوشنده لباس است که باید قابل توجه انگیزه ای برای قرار دادن یک ماسک صورت در هر زمان که شما بیرون رفتن از خانه.
  • ترکیب اجتماعی فاصله و مکرر شستن دست و صورت و ماسک می تواند به شما کمک کند حرکت به COVID-19 همه گیر تر با خیال راحت.

گسترش رمان coronavirus گسترش افزایش یافته است و از آنجا متحده آغاز بازگشایی زیرا مردم به اندازه کافی رعایت چند توصیه ساده که می تواند به کاهش خطر انتقال. بهداشت اجتماعی فاصله و ماسک های صورت نمی خواهد از بین بردن خطر, اما آنها می تواند آن را کاهش دهد به طور قابل توجهی.

پس از هفته ها یا ماه در مستند برخی از مردم نیست که مشتاق به نگه داشتن فاصله خود از دیگران و به خصوص در حال حاضر که رستوران ها و کافه ها دوباره باز شده اند. دیگران مخالف ماسک پروتکل پیدا کردن باور نکردنی دلیل برای اجتناب از آنها و عدم به دیدن مزایای چنین ساده دستگاه محافظ را ارائه کرده است. ماسک صورت می تواند بلوک ویروس مملو از ذرات بزاق از گسترش در هوا و آلوده کردن افراد دیگر است. حفاظت توسط bi-directional که همان ذرات می تواند مسدود شود از رسیدن به پوشنده لباس دهان و بینی. داده های جدید نشان می دهد که ماسک صورت کاهش خطر عفونت برای پوشنده لباس با 65 درصد است که بسیار قابل توجه است.

"ما یاد گرفته ایم بیشتر با توجه به تحقیقات و اضافی شواهد علمی و در حال حاضر ما می دانیم [که] نه تنها با پوشیدن یک ماسک مانع فرد با پوشیدن ماسک برای انتقال به دیگران است, اما با پوشیدن ماسک محافظت می کند کسی که با پوشیدن آن" UC Davis بیمارستان کودکان chief of pediatric infectious diseases دین بلومبرگ گفته فاکس نیوز. "پس پوشنده لباس از ماسک حتی استاندارد مستطیل فولاد ماسک ... را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت فرد با پوشیدن ماسک در حدود 65 درصد است."

N95 ماسک که متخصصان پزشکی می پوشند ارائه حفاظت حتی بیشتر کاهش بیشتر خطر انتقال دکتر گفت:. اما این در تامین کوتاه مدت هستند و آنها مورد نیاز توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی.

"هر کس باید پوشیدن یک ماسک" بلومبرگ گفت: در UC Davis زنده: Coronavirus Edition. "افرادی که می گویند" من باور نمی ماسک کار' نادیده گرفتن شواهد علمی. این یک سیستم باور است. آن را مانند گفت: "من باور نمی کنم در گرانش است.'"

"ما نمی دانیم که ممکن است گسترش آن" بلومبرگ گفت. "ما نمی دانیم اجتماعی فاصله باعث کاهش خطر انتقال این ویروس در 90 درصد و با پوشیدن ماسک باعث کاهش خطر 65٪." بلومبرگ شیمیایی و استاد مهندسی در دانشگاه UC Davis, William Ristenpart توضیح داد قطرات و ذرات معلق در هوا و نقش آنها در COVID-19 انتقال است.

قطرات قابل مشاهده هستند ذرات هستند که یک سوم اندازه یک موی انسان است. ماسک های موثر در مسدود کردن آنها دانشمندان گفت. آئروسل ذرات بسیار کوچکتر از 1/100th اندازه موی انسان و آنها معطل می تواند طولانی تر در هوا. این ذرات می تواند به پیدا کردن راه خود را از طریق مواد مختلف استفاده می شود برای ماسک به خصوص آنهایی که در خانه. اجتماعی فاصله و تهویه مناسب می تواند کمک به گردش هوا و ذرات معلق در هوا در آن است.

"مطالعات انجام شده در شرایط آزمایشگاهی در حال حاضر نشان می دهد که ویروس زنده در صورت آئروسل با نیمه عمر در مقیاس ساعت. آن همچنان ادامه دارد در هوا" Ristenpart اضافه شده است. "همین دلیل است که شما می خواهید به خارج از منزل برای هر موقعیت های اجتماعی ، خوب جریان هوا پراکنده ویروس. اگر شما در داخل خانه فکر می کنم در مورد باز کردن ویندوز. شما می خواهید به عنوان مقدار هوای تازه به عنوان امکان پذیر است." او اضافه کرد که میله ها و دیگر مکان های سرپوشیده خطرناک برای مردم مطلوب انتقال است. "بلندتر صحبت شما بیشتر بازدم ذرات معلق در هوا شما قرار داده است."

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن