• مارول در فیلم و مجموعه های تلویزیونی است که دیزنی+ آماده برای این سال ها هنوز هم به دلیل تاخیر coronavirus بحران بهداشتی و وجود دارد هیچ گفتن که آیا مارول خواهد بود قادر به چوب به برنامه های جدید این استودیو اعلام کرد.
  • پس از کار بر روی چندین طیف فاز 4 محصولات مورد رزومه جدید شایعه ادعای برخی Avengers ممکن است نشان می دهد تا در مکان های غیر منتظره در آینده است.
  • فاز 4 فاقد بزرگ مستقل Avengers 5 متقاطع فیلم همه منتظر چون مارول نیاز به زمان به مرحله بعدی اصلی داستان پس از Endgame.

رمان coronavirus همه گیر است که نگه داشتن ما را از یکی از هیجان انگیز ترین سینمایی جهان در تاریخ فیلم است. مارول چیزی است که هیچ کس دیگری اقدام به انجام قبل از. این ترکیب چندین franchises به همان سینمایی جهان در هم پیچیده همه از داستان ها و جدول زمانی و جداگانه با استفاده از فیلم برای ساخت شخصیت عظیم کمان در طی یک دهه به ارزش کار. با توجه به غنای جهان مارول کمیک که در آن همان تکرار شخصیت ها به طور مشابه در هم تنیده به نظر می رسد مارول در حال حاضر به یک دستور غذا برای موفقیت در محل. اما وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد این خطر را پرداخت کرده اند زمانی که مارول شرط بندی انبار در اصل مرد آهن. و تعجب شده است و ساختمان آن Avengers جهان با استفاده از ابرقهرمانان که آیا همان درخواست تجدید نظر خود را به عنوان مهم ترین خواص. حقوق مرد عنکبوتی متعلق به سونی که آنها را نگه دارید تا زمانی که آن را نگه می دارد ساخت جدید مرد عنکبوتی ، X-Men و فوق العاده چهار شد در دسترس نیست تا زمانی که سال گذشته زمانی که دیزنی به دست آورد ، حتی هنوز هم آنها را به خانه دیر می شود در هر راه در بی نهایت حماسه. نکته این است که مارول رشد Avengers به بزرگترین ابرقهرمان احساس چیزی DC Comics تنها می تواند از خواب بدون در نظر گرفتن چقدر خوب است که اسنایدر برش به پایان می رسد تا. Avengers آنقدر بزرگ است که شایعه ای در حال حاضر می گوید که آنها ممکن است به نظر می رسد پایین جاده در چند مکان های غیر منتظره.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ما هیچ Avengers 5 در فاز 4 از طیف. مارول به بازسازی پس از Endgame. چهره های جدید معرفی خواهد شد به عنوان تیم نیاز به اعضای جدید در حال حاضر که مرد آهنی کاپیتان امریکا و بیوه های سیاه از بین رفته اند. همچنین جهان نیاز به یک تبه کار جدید به جای Thanos. و اجازه دهید فراموش نکنید که این X-Men جهش و چهار فوق العاده نیاز به معرفی از خود به خود. اما مارول را بیشتر Avengers , فیلم, البته. آن را نمی تواند به نادیده گرفتن بزرگترین moneymaker.

جدید نشت در 4chan می گویند که سونی در حال حاضر می خواهد برخی از آینده Avengers به نظر می رسد در آن SPUMC — مزاحم جدید مخفف مخفف Sony Pictures جهان از شخصیت های مارول. این SPUMC شامل ناشناس مارول شخصیت از مرد عنکبوتی کمیک است که سونی تا به این حقوق. که به معنی طیف Spider-Man فیلم خواهد بود بخشی از آن است. این زهر و Morbius فرانشیز را نیز شامل می شود در این جدید سینمایی جهان است. اما SPUMC بسیار بیشتر خواهد بود در دامنه محدود از طیف.

به یاد داشته باشید زمانی که سونی فکر آن می تواند این کار را به تنهایی و بدون مارول? بود که قبل از سونی و دیزنی امضا یک قرارداد جدید برای استفاده از مرد عنکبوتی در طیف های اضافی فیلم. یکی از آنها مرد عنکبوتی 3, و یکی دیگر این است که برخی از نوع متقاطع فیلم. اما گزارش های اخیر می گویند که دیزنی و سونی ممکن است جوهر یک معامله بهتر در آینده نزدیک.

این 4chan نشت می گوید: سونی در حال حاضر می خواهد برای به دست آوردن برخی از Avengers در آن SPUMC برای یک حرکت است که جهان را هیجان انگیز تر از آن در حال حاضر است. این حرکت به نوبه خود می تواند آینده فیلم را حتی بزرگتر گیشه موفقیت.

سونی به دنبال گسترش Spidey معامله به دو معامله. آنها می خواهند Avengers برای cameo در خود سونی-آیه فیلم.

از منافع بزرگ است کلاه (سام البته) کاپیتان مارول (Sony در حال حاضر معتقد است که او هنوز هم میخوام بعد از این طیف) و خانم مارول.

مفهوم هنر شیطانی شش را نشان می دهد مرد عنکبوتی مبارزه با تبه کار گروه در مجسمه آزادی در کنار SamCap و خانم مارول. هر دو کلاه و کامالا بودند در همه-همه جدید لباس های مختلف پس سونی به هیچ دانش خودی که در آن طیف در جریان است. این برنامه ها/درخواست کاملا یک طرفه. تنها دلیل آنها می دانستند که بیش از یک مبهم طرح مورد تصویری بر روی صفحه رادار و آخر بازی کلی برای Morbius (هر دو ظاهرا اشاره شده بود اگر اجازه و آگاه از آنچه که بعد از توافق, اگر هر چیزی) بود چرا که اطلاعات مربوط به دور از خانه. در آن زمان شرکت سونی بود که مطمئن نیستید چه مقدار از آنها می تواند مرجع طیف حتی اگر همان مرد عنکبوتی کت و شلوار مجاز به استفاده می شود در سراسر استودیو (آنها روشن در اصل به صراحت تماس MCU و SUMC ‘franchises’) چون بخانه/دور از خانه مناسب هستند طیف نگاری.

یک گزارش اخیر گفت که تنها دلیل Iron Man آنقدر برجسته برجسته در بازگشت به خانه بود که از سونی اصرار. حتی اگر مرد عنکبوتی بسیار محبوب ابرقهرمان سونی مورد نیاز است که خنکی-توسط-ارتباط اثر به راه اندازی مجدد مرد عنکبوتی حق رای سوم آن پیتر پارکر تلاش در 20 سال گذشته. که فقط یک شایعه است 4chan نشت و ما ممکن است هرگز به انتهای آن است. اما در نظر بگیرید اولین تریلر Morbius. آن می رود از راه خود را به آن را روشن است که این فیلم در مجموعه همان طور کلی جهان به عنوان MCU — و که Morbius متصل است به همان مرد عنکبوتی است که کمک به صرفه جویی در جهان در بی نهایت جنگ و Endgame.

شخص ناشناس که نوشته شده نشت همچنین نشان داد حتی crazier این مفهوم است. این نگهبانان کهکشانبود که دیگر مخاطره آمیز مارول شرط که پرداخت فوق العاده در دفتر جعبه را می توان به زهر. بله, آن را crazy:

یک پیشنهاد برای زهر حق رای دادن است که هرگز فراتر از یک داخلی زمین بود و داشتن نگهبان در یک هوای سرد باز برای یکی از فیلم است. حتی یک طرح یا طرح فقط یک عبارت از داشتن آنها را به نحوی درگیر می شود. من فقط می تواند فرض کنیم همان چیزی که اتفاق افتاده است زمانی که تیغه اعلام شد.

کسی که ظاهرا دسترسی به این اطلاعات ادعا می کند که سونی حتی ممکن است اجازه داده شود به طور مستقیم مرجع ضربه محکم و ناگهانی از طیف “اما آنها به نظر می رسد به باور آنها می تواند حداقل آن را “آنچه اتفاق افتاد از پنج سال پیش است.” که این مفهوم را میرسانند که SPUMC جدول زمانی از چین با طیف. چه گزینه دیگر آنها داده شده است که Spidey خود بود جامعی?

این گزارش که جزئیات تابستان گذشته دیزنی-Sony معامله گفت: دو غول نیز به درک که چگونه هر یک از جهان خواهد مرجع دیگر این ادعا که آنها در واقع می خواهد هم تنیده شده است. دوباره, آن را مانند مارول نیاز به مرجع SPUMC در هر راه. سونی بهره مند شوند به مراتب بیشتر از مارول از یک آرایش شبیه به این. اما صرف نظر از اینکه آیا یا نه این نشت می آید آن را طرفداران خواهد شد که سود بیشتر است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de