ما ممکن است در نهایت می دانم زمانی که سونی جدید PS5 طراحی پرده برداری خواهد شد

یک تحلیلگر معتقد است که چند عمده بازی اطلاعیه خواهد آمد در سراسر E3 سال 2020 حتی اگر تجارت رویداد لغو شده است

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 اردیبهشت 1399
  • یک تحلیلگر معتقد است که چند عمده بازی اطلاعیه خواهد آمد در سراسر E3 سال 2020 حتی اگر تجارت رویداد لغو شده است بیش از coronavirus نگرانی.
  • سونی شایع است به نگه اصلی آن PS5 آشکار رویداد است که در آن می تواند پرده پلی استیشن 5 طراحی شده است.
  • مایکروسافت ظاهرا نیز برنامه های جدید برای ایکس باکس سری X اطلاعیه ها در ماه های آینده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پلی استیشن 5 قرار است منتشر شود این سقوط و وجود دارد هیچ برنامه ای برای به تاخیر انداختن کنسول با توجه به یک گزارش از چند روز پیش. اما اگر مایکروسافت هل پشت خود ایکس باکس سری X انتشار در پاسخ به کروناویروس همه گیر سونی ممکن است بکشد مشابه حرکت می کند. این PS5 می توانید یک برچسب قیمت بالاتر از حد انتظار است و ممکن است در دسترس در عرضه محدود در ابتدا. هر آنچه که اتفاق خواهد افتاد با PS5 راه اندازی آن را روشن است که COVID-19 بحران نابود سونی برنامه های بازاریابی برای کنسول جدید. این PS5 یکی از مهمترین و به شدت مورد پیش بینی نشده محصولات در فوریه, اما شیوع کروناویروس ممکن است باعث سونی برای لغو آن رویداد مطبوعاتی. سونی از جیبش مختلف نمايشگاه به دلیل رشد نگرانی های بهداشتی پس از در حال حاضر با داشتن اعلام کرد در اوایل این سال است که نمی شود آن را در حال حاضر در E3 2019. سونی تایید کرد این حرکت به خوبی قبل از جهان شروع به نگرانی در مورد ویروس جدید, به عنوان غول هرگز برنامه ریزی برای شرکت در نشان می دهد.

مایکروسافت شده است برنده بزرگ این مرحله از نبرد بین دو کنسول. این شرکت پرده برداری طراحی ایکس باکس سری X در اواسط ماه دسامبر در یک بازی حادثه و پس از آن اعلام کرد که مشخصات کامل کنسول بین ماه های فوریه و مارس در حال توسعه کاملا سرب بر سونی. ما را ببینید سونی پرده PS5 مشخصات و همچنین چند هفته پیش در یکی از خسته کننده ترین حوادث تا کنون بوده است جریان در یوتیوب. و پس از آن این شرکت پرده برداری از جدید DualSense کنترلر برای کنسول جدید. این PS5 طراحی است که هنوز هم گم شده در عمل اما به نظر می رسد مانند آن را می توان نشان داد به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

هیچ سوالی وجود دارد که دستگاه های مانند PS5 و Xbox سری X سزاوار مناسب مطبوعات وقایع کامل با دموی و دست به تجربه. اما ادامه بحران بهداشتی ممکن است جلوگیری از چنین تجمعات عمومی را به محل. E3 که قرار بود در ماه ژوئن اتفاق نمی افتد یا نه.

Niko همکاران " دانیل احمد در زمان به توییتر در روز یکشنبه به می گویند که برخی از بازی های اطلاعیه ها منتقل شده اند به مقابله با لغو E3. "با E3 لغو بسیاری از برنامه ریزی شده نشان می دهد/اطلاعیه ها منتقل شده اند که تنها در هفته" تحلیلگر گفت. "برخی از آنها در حال حاضر بسیار زودتر از دیگران بعدا. برخی هنوز در E3 هفته ofc," او اضافه شده است.

احمد همچنین گفت که "مناسب برای اولین بار نسل بعدی کنسول/بازی نمایش بسیار زودتر از حد" بدون آشکار هر تاریخ. این نکته است COVID-19 ، وجود دارد هیچ گفتن چه خواهد شد در ماه های آینده و هیچ مقدار از مدل سازی می تواند پیش بینی کند چه اتفاقی می افتد هنگامی که اجتماعی فاصله اقدامات برداشته می شوند.

به طور جداگانه تصویری بازی تواریخ ادعا می کند که آموخته شده از یک فرد آشنا با سونی قصد دارد که این شرکت در نظر دارد برای برگزاری آن بزرگ PS5 آشکار است. این نوع از اطلاعیه ای که امر ما را به طرح نهایی PS5. سونی تنها پرده برداری از DualSense طراحی به دلیل کنترل می شده اند به بیرون درز گزارش گفت: چند روز پیش. این PS5 طراحی است که ظاهرا خیلی بهتر نگهداری راز.

مایکروسافت ظاهرا برنامه ریزی بیشتر نشان می دهد برای مه VGC می گوید, در علاوه بر این به هر E3 حوادث آن را ممکن است تا به حال در آن کار می کند. سپس دوباره COVID-19 محدودیت ممکن است جلوگیری از هر یک از این شایعه اطلاعیه از وقوع یک فرمت.

منبع تصویر: پلی استیشن

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب