Waze رول کردن ویژگی های جدید برای امن نگه داشتن شما در طول همه گیر

Waze اعلام ویژگی های جدید است که باید کمک به کاربران در طول coronavirus بهداشت بحران است. این Waze app در حال

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
  • Waze اعلام ویژگی های جدید است که باید کمک به کاربران در طول coronavirus بهداشت بحران است.
  • این Waze app در حال حاضر نمایش فروشگاه های که پشتیبانی از طریق درایو و curbside غذایی اضطراری بانک ها و COVID-19 امکانات تست بر روی نقشه.
  • Waze همچنین همکاری با SpotHero و ParkWhiz به برجسته با تخفیف پارکینگ بر روی نقشه برای کارگران ضروری.

خشونت پلیس تظاهرات مهم ترین چیز اتفاق می افتد در ایالات متحده در حال حاضر, اما coronavirus بهداشت بحران نشده ناپدید شد. اگر هر چیزی گردهمایی های درگیر در این اعتراضات می تواند افزایش خطر ابتلا به COVID-19 انتقال و می رود که برای معترضان و پلیس. ایمن ماندن در این مرحله از بیماری به معنای استفاده از ماسک و شستن دستها اغلب و تمرین های اجتماعی فاصله هر زمان ممکن است. این ویروس نشده ناپدید شد و شیوع همیشه ممکن است حتی در مناطق که موفق به پهن کردن منحنی.

Waze روز چهارشنبه اعلام کرد یک دسته از ویژگی های جدید به منظور امن نگه داشتن شما در طول coronavirus بهداشت بحران ادامه کار آن آغاز شده و از چند هفته پیش.

گوگل تابعه اعلام کرد یک چند به روز رسانی در یک پست وبلاگ که Waze کاربران باید شروع به توجه به اینکه به زودی. بسیاری از آنها را به نگرانی عموم مردم به ویژه افرادی که به دنبال خرید کالا و تجهیزات از فروشگاه های که ارائه drive-thru و منظقه وانت. Waze اعلام کرد در حال حاضر آیکون های جدید است که نشان می دهد که آیا یک کسب و کار فراهم می کند دو گزینه چند هفته پیش.

این شرکت در حال حاضر می گوید که کسب و کار می تواند اضافه کردن این مدالها را به مکان خود را و که Waze کاربران می توانند جستجو و فیلتر و حرکت به badged مکان. این پشتیبانی از سند ارائه می دهد اطلاعات در مورد نحوه اضافه کردن Waze مدالها و چگونه به درخواست آنها.

Waze را نمایش مدالها در کنار فروشگاه ها بر روی نقشه نشان می دهد پشتیبانی از درایو-از طریق و یا منظقه وانت.

انیمیشن فوق نشان می دهد که این مدالها را مانند نگاه بر روی نقشه در داخل Waze. Waze نیز نشان می دهد بیش از 57,000 هزار اضطراری و توزیع مواد غذایی مکان های این شرکت اعلام کرد. لیست ظاهر خواهد شد در ایالات متحده و هند در همکاری با هیچ بچه ای گرسنه و WhyHunger. همچنین COVID-19 مراکز تست ظاهر خواهد شد بر روی نقشه به عنوان به زودی به عنوان شما از نوع "COVID-19" در نوار جستجو.

جدید Waze ویژگی نگرانی کارگران ضروری است که به نشان می دهد تا در محل کار صرف نظر از اینکه آیا یا نه وجود دارد یک مستند یا یک حکومت نظامی در محل. Waze همکاری با SpotHero و ParkWhiz در ایالات متحده به آن را آسان تر برای کارگران ضروری برای پیدا کردن پارکینگ اما همچنین آنها را به ارائه نرخ تخفیف:

Waze app تصاویر نمایش با تخفیف پارکینگ بر روی نقشه. منبع تصویر: Waze

در علاوه بر این به ارائه پارکینگ با تخفیف ارائه می دهد که در بالا دیده می شود Waze را نیز به یاد داشته باشید که در آن شما پارک اتومبیل خود را و آن را آسان تر برای پیدا کردن آن.

زمان Waze طرفداران مطمئنا درک تمام ویژگی های جدید است. فقط مطمئن شوید که شما در حال اجرا آخرین نسخه از Waze. اگر نقشه های گوگل و یا نقشه های اپل در حال برنامه های ناوبری خود را از انتخاب در حال حاضر شما ممکن است در نظر دادن Waze امتحان کنید, به خصوص در طول این بیماری همه گیر. دیگر Google maps app در دسترس است بر روی آی فون و آندروید.


ناوبری برنامه در گوشی های هوشمند. منبع تصویر: گوگل

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب