watchOS 7 به ارمغان می آورد غنی تر دیده بان چهره ردیابی خواب جدید تمرینات دست بشویید تشخیص و بیشتر

اپل امروز به نمایش در نسخه های بعدی از اپل دیده بان سری سیستم عامل WatchOS 7. همانطور که انتظار جدید تکرار خوا

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
اپل امروز به نمایش در نسخه های بعدی از اپل دیده بان سری سیستم عامل WatchOS 7. همانطور که انتظار جدید تکرار خواهد به شما اجازه به اشتراک گذاری سفارشی چهره دیده بان و همچنین شامل جدید خواب ویژگی های ردیابی.

سازمان دیده بان چهره های


با WatchOS 7, چهره های سفارشی تر از همیشه. آن را در حال حاضر ممکن است برای نشان دادن بیش از یک عارضه در هر برنامه بر روی یک پخش. عوارض اساسا مانند ویدجت ها و نمایش اطلاعات از برنامه های. سازمان دیده بان صاحبان قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن خود را سفارشی چهره و دانلود چهره از طریق وسایل مختلف از جمله فروشگاه App.

ردیابی خواب


خواب ردیابی از ویژگی های کمک خواهد کرد که مشتریان اتخاذ عادات خواب سالم با تشویق آنها برای رفتن به رختخواب در زمان دریافت مقدار کافی از خواب و قبل از خواب معمول است. این خواهد بود که زمانی با حرارت پایین از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد یک روال است که آنها را مناسب مانند گوش دادن به صداهای آرامش بخش یا مراقبه با کمک یک برنامه.


watchOS 7 کار خواهد کرد در رابطه با پخش شتاب سنج برای محاسبه ساعت پوشنده لباس خواب و تشخیص اگر آنها را از خواب بیدار در میان است. یک نمودار را نیز نمایش هفتگی خواب روند به نمایش بصری یک تصویر لحظهای از مالک عادات.

اگر باتری کم است کاربران خواهد بود خاطر نشان کرد را به اتهام آن پیش از زمان خواب است.

خودکار تشخیص شستن دست

نسخه جدید از ساعت هوشمند سیستم عامل نیز ارائه می دهد خودکار شستن دست تشخیص در حال حاضر. اپل دیده بان خواهد شد و استفاده از آن سنسور میکروفن و یادگیری ماشین برای شناسایی اگر شما در حال شستن دست و اگر شما به پایان قبل از 20 ثانیه آن را به یاد شما را به نگه داشتن رفتن. شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه می تواند به اثبات می شود ابزاری در مبارزه با بیماری هایی مانند COVID-19. علاوه بر این دیده بان همچنین نشانه کاربران به شستن دست های خود را زمانی که آنها بازگشت به خانه.

تمرین جدید انواع و سلامت شنوایی

تمرین برنامه در حال حاضر پشتیبانی از چهار تمرین انواع: Core آموزش رقص کاربردی آموزش قدرت و استراحت. فعالیت برنامه بر روی آی فون نیز بازنگری شده است و در حال حاضر به نام تناسب اندام. آن را نشان می دهد یک دیدگاه ساده از اطلاعات مهم مانند فعالیت تمرینات و فعالیت روند.
watchOS 7 ایجاد شده بر شنوایی محور ویژگی های معرفی شده با watchOS 6 خواهد شد و در حال حاضر اطلاع رسانی به کاربران در مورد هدفون استفاده عادات. اطلاع رسانی ارسال خواهد شد هنگامی که در ترکیب هفتگی زمان گوش دادن در دستگاه های مختلف بیش از میزان سالم.

دوچرخه سواری جهت و ترجمه زبان


دوچرخه سواری جهت در حال حاضر خواهد شد نمایش داده شده در نقشه ها و راهنمایی ارائه خواهد شد به طوری که کاربران انتخاب کارآمد ترین مسیر و پیاده کردن وقتی که ترجیح داده شده است. سیری در اپل واچ نیز قادر به ترجمه زبان. اعلام پیام با سیری نیز پشتیبانی می کند در watchOS 7.

این به روز رسانی خواهد شد نورد بعد از این سال برای سازمان دیده بان اپل سری 3 و مدل های جدیدتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب