گارانتی بر روی تمام گوشی های نوکیا تمدید مدت 60 روز با توجه به COVID-19

HMD جهانی دوم بزرگ گوشی ساز است که گسترش گارانتی روی دستگاه های خود را پس از شیوع کروناویروس. سامسونگ ساخته ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 اردیبهشت 1399
HMD جهانی دوم بزرگ گوشی ساز است که گسترش گارانتی روی دستگاه های خود را پس از شیوع کروناویروس. سامسونگ ساخته شده مشابه اعلام نشده اما شرکت های دیگر ممکن است در حال حاضر ارائه این مزایا به مشتریان.

اگر شما خود را یک نوکیا خنگ تلفن و یا گوشی های هوشمند, شما خوشحال خواهید بود به می دانم که HMD جهانی تصمیم گرفته است برای گسترش گارانتی در تمام ویژگی های همراه و گوشی های هوشمند با 60 روز است. نگه داشتن در ذهن که این تصمیم تنها تحت تاثیر این دستگاه که با توجه به منقضی بین مارس 15 و 15 مه سال 2020 است.

نوکیا تعمیر و بازگشت خدمات به شدت تحت تاثیر COVID-19 شیوع بنابراین تصمیم به گسترش گارانتی در تمام ویژگی های همراه و گوشی های هوشمند است که به منظور کاهش اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

که گفت:, اگر شما در واقع در ایالات متحده یا اروپا, شما هنوز هم می تواند ارسال گوشی نوکیا خود را به تعمیر با استفاده از وب سایت اختصاصی حتی اگر گارانتی آن است که با توجه به منقضی بین 15 مارس و آوریل 15. گوشی خود را تعمیر خواهد شد و به شما در بازه زمانی مشخص شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب