خارج شده است ساخت یک تغییر دائمی به فروشگاه خود را با توجه به کروناویروس

  • خرده فروشان شده اند ایجاد تغییرات عمده عملیات خود را در پی coronavirus همه گیر مانند کنترل که چگونه بسیاری از خریداران در داخل در هر زمان به منظور حفظ کافی اجتماعی فاصله.
  • خارج شده و به تازگی اعلام کرد که یکی از coronavirus الهام گرفته از تغییرات آن را در محل اقامت به طور نامحدود.
  • این ویژه ساعت کنار برای افراد مسن و آسیب پذیر خریداران به طوری که آنها لازم نیست که به مبارزه با جمعیت.

من به بازدید از فروشگاه وال مارت در نزدیکی من در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و من پیدا کردم آن را به طور کلی خیلی زود در مورد ساخت coronavirus مرتبط با تغییرات به عملکرد آن در مقایسه با دیگر شبیه خرده فروشان.

این اولین بار بود که خرده فروش در نزدیکی من است که همچنین مواد غذایی انجام شده است که تنظیم آن ساعت های عامل برای مثال علاوه بر محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند در داخل فروشگاه در هر زمان. این اولین جایی است که من مواجه می شوند یک کارمند در درب با یک صدای کلیک تنها اجازه می دهد چند خریداران در یک زمان به عنوان به خوبی به عنوان غول سخنرانان خارج وافغان ثابت پیام از خارج مدیر عامل در یک حلقه در یک نوع از dystopian “با تشکر از شما برای همکاری” ، یکی دیگر از تغییرات شامل کنده کاری کردن یک بخش از فروشگاه ساعت های عامل به تنها در خدمت سالمندان و جمعیت های آسیب پذیر — یک coronavirus الهام گرفته از تغییر آن خارج شده است در حال حاضر نگه داشتن در جای خود به طور نامحدود.

برای کمک به افرادی مانند همسر خریداران و همچنین باردار و آسیب پذیر دیگر خریداران مقابله با ثابت اجرا بر روی ملزومات مانند کاغذ توالت و شیر است که خرده فروشان مانند Walmart نگه داشتن تجربه در طول همه گیر خارج شده کنار یک ساعته پنجره هر سه شنبه برای افراد 60 ساله و مسن تر به فروشگاه. این گروه همچنین شامل خریداران تعیین شده در دسته پر خطر توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Walmart نیز تعیین شده سفارش آنلاین وانت پنجره از 7 تا 8 صبح هر روز در انتخاب مکان های فروشگاه وانت. این ساعت است که به معنای برای سالمندان نیز در معرض خطر خریداران و اولین پاسخ دهندگان.

Walmart نمایندگان گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در آن خرید ساعت برای سالمندان و آسیب پذیر ترین در حال حاضر تمدید شده است — به طور نامحدود. فکر در زمانی که آن را آغاز کرده است در ماه مارس به نظر می رسید که این موقت حرکت می کند اما خارج شده و سپس تمدید آن را از طریق پایان ماه مه و در حال حاضر این شرکت می گوید آن را در محل تا اطلاع ثانوی. دیگر خرده فروشان زیر این همان استراتژی شامل هدف دلار درخت و Costco.

خارج شده است فرمت این فروشگاه ساعت تغییر است به عنوان مثال در میان بسیاری از چگونگی جامع فیزیکی تجربه های خرده فروشی را در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. دیگر شامل پلکسی گلاس عطسه سپاه پاسداران نصب شده در مقابل صندوق داران در پرداخت خطوط و همچنین به عنوان علامت در سراسر فروشگاه است که به خریداران که در آن برای ایستادن به منظور حفظ کافی اجتماعی فاصله گرفتن از سایر خریداران.

خودم شروع کردم به بیرون رفتن از راه برای جلوگیری از فروشگاه ها آن را قبول نمی کند اپل پرداخت و یا برخی دیگر از فرم تماس با ما پرداخت به طوری که من لمس به عنوان کوچک که ممکن است در یک فروشگاه در طول سفر (که شامل پول رد و بدل شده). تغییر عمده دیگری که من متوجه شده ام: برخی از خرده فروشان مانند هدف مسدود کردن بخش از فروشگاه خود را هنگامی که شما را وارد کنید به طوری که هر کس پیاده روی که در آن آنها می خواهند برای رفتن این راه طولانی است. آن را به طوری که ما نه متقاطع با یکدیگر در راهرو به عبارت دیگر دوباره برای حفظ کافی فاصله بین خریداران.

منبع تصویر: Anton Gvozdikov/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر