آتشفشانها هنوز هم حکومت سطح زهره

سطح زهره پوشش داده شده است در coronae که هنوز هم فعال امروز. زمینه های گسترده ای از گدازه ممکن است به طور منظ

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • سطح زهره پوشش داده شده است در coronae که هنوز هم فعال امروز.
  • زمینه های گسترده ای از گدازه ممکن است به طور منظم فوران, مایع خارج می گردند راک بیش از مناطق وسیع.
  • قبلی مدل ونوس پیشنهاد آن به مراتب کمتر فعال بود و بیشتر سرد می شود.

زمین در یک نقطه شیرین وقتی که می آید به فعالیت های آتشفشانی است. ما به اندازه کافی برای نگه داشتن چیزهای جالب اما سطح این سیاره است که هنوز هم کاملا قابل زیستن. همه چیز خیلی متفاوت است که ما همکار به فضا است. هنگامی که ما نگاه به دور از خورشید ما پیدا کردن سیارات مانند مریخ که سرد و لازم نیست به ویژه فعال سطوح. از سوی دیگر سیارات مانند زهره که نزدیک به خورشید تمایل به مقدار زیادی بیشتر در جریان یک مطالعه جدید توضیح می دهد که این سیاره است و حتی فعال تر از آنچه قبلا تصور.

در زمین حلقه ای از آتش گرداگرد اقیانوس آرام است. این یک کمربند از فعالیت های آتشفشانی است که در نتیجه بسیاری از مختلف ترانشه و گسل که در آن فشار اعماق زمین است که اغلب منتشر شد. آن را به عنوان معلوم همان ممکن است درست در دنیاهای دیگر مانند ونوس حتی اگر آنها لخت شباهت کمی به زمین است.

زهره پوشش نیست در آتشفشان, اما لوله کشی-داغ جهان هنوز بسیاری از فعالیت های آتشفشانی اتفاق می افتد بر روی سطح آن. عظیم coronae — بزرگ باز کردن مناطق که در آن گدازه آبشار تشکیل اشکال دور است که می تواند از فضا دیده می شود — و محققان در حال پیدا کردن بیشتر و بیشتر از این ویژگی ها است. در این آخرین دور از تحقیقات عظیم 37 coronae خال خال شد و محققان بر این باورند که این مناطق فعال بودند چندی پیش, اشاره ثروت از فعالیت اتفاق می افتد فقط در زیر سطح این سیاره.

این گریه به دور از آنچه دانشمندان هنگامی که فکر کردن در مورد زهره آن بود که آن را گرم اما تا به حال از دست رفته به اندازه کافی از حرارت آن است که فعالیت های زمین گرمایی بر روی سطح آن کرده بود اما متوقف شده است. شناسایی آنچه که به نظر می رسد فعال گدازه پر استخر در سطح آن نشان می دهد مخالف و ارائه می دهد یک سرنخ به فرآیندهای است که هنوز در اعماق این سیاره است.

"این اولین بار است که ما قادر به نقطه به سازه های خاص و می گویند:" نگاه این است که یک آتشفشان باستانی اما یکی که فعال است امروز خفته شاید اما نه مرده'" لوران Montési همکاری نویسنده از مطالعه منتشر شده در طبیعت علومدر بیانیه ای گفت:. "این مطالعه به طور قابل توجهی تغییر نظر زهره از عمدتا غیر فعال سیاره به یکی که داخلی است که هنوز هم گردونه و می تواند خوراک بسیاری از آتشفشان فعال است."

رفتن به جلو محققان به دنبال درک بهتر فرآیندهای رفتن در درون زهره و لینک های قرعه کشی بین که فعالیت و امکانات ما در سطح. در واقع ممکن است آن را ممکن است برای گرفتن یک فوران در سطح این سیاره اگر ما به دنبال در جای مناسب در زمان مناسب است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب