Vivo X50 Pro به شناور جدید سامسونگ 50MP سنسور دوربین در یک حلقه

Vivo و Oppo مارک شده اند در خط مقدم تلفن نوآوری در چند سال گذشته معرفی دوگانه روی صفحه نمایش گوشی های pop-up و

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
Vivo و Oppo مارک شده اند در خط مقدم تلفن نوآوری در چند سال گذشته معرفی دوگانه روی صفحه نمایش گوشی های pop-up و "کوسه باله" دوربین های, نیم صفحه خوانندگان اثر انگشت و مقدار زیادی از دیگر تفکر رو به جلو آزمایش.
برای Vivo گفت: آزمایش ها معمولا تست محور اول با آن Apex سری از مفهوم های همراه و Apex 2020 که پیش نمایش در ماه فوریه نشان داد که آنچه ممکن است در فروشگاه برای Vivo را flagships این سال است.
علاوه بر غیرممکن, انحنا, صفحه نمایش دو طرف و زیر صفحه نمایش جلوی دوربین افکار واهی و پوچ, the Apex 2020 مفهوم برجسته "48MP gimbal دوربین" که جدید تثبیت کننده تصویر ایده در حال حاضر به احتمال زیاد به آن را در یک دستگاه تجاری.

برای اولین بار در خط به دریافت این شایعه به Vivo X50 Pro است که در مورد اعلام می شود در تاریخ 1 ژوئن. آن را دریافت کنید چیز دیگری به طور کامل نه 48MP سنسور Apex سال 2020 است. "50" در عنوان نیست معنی 5G اتصال, البته گوشی باید یکی داده که آن را می توان با Snapdragon 865 اما آن می تواند بر در با نهایی 50MP سامسونگ سنسور خواهد شد که در X50 Pro.

آخرین شایعات میخکوب کردن محکم کردن آن به هیچ یک دیگر از سامسونگ نام تجاری جدید ISOCELL GN1 است که این شرکت برای اولین بار سنسور است که اجازه می دهد تا Tetracell (چهار فیزیکی 1.2 میکرون پیکسل را یکی مجازی 2.4 میکرون واحد) pixel-binning و دو پیکسل, phase detection فوکوس اتوماتیک. این 108MP سنسور کهکشان S20 فوق العاده است Nonacell (9-در-1) binning اما از آن است که تلاش برای تمرکز را از فواصل بسیار نزدیک و سامسونگ ممکن است به درمان است که با جدید GN1 تکنولوژی سنسور.

در واقع سامسونگ ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی خود که دیروز آن را آغاز کرده است تولید انبوه این 50MP GN1 این ماه که حس را اگر یک گوشی با این مورد اعلام خواهد شد در ژوئن 1, اما آن را حتی جالب ترین قسمت در مورد نهایی Vivo X50 دوربین حرفه ای.

که "gimbal دوربین" خواهد بود showstopper بر زمانی که تلفن اعلام می شود در دو هفته آینده و یا پس از آن را به عنوان اجازه می دهد تا لنز به واقع شناور در اطراف یک محور به صورت بی سابقه ای تثبیت در حالی که تیراندازی ویدیو یا فوکوس در عکاسی. در اینجا چگونه آن کار خواهد کرد با توجه به این تیزر که در Weibo به بیرون درز.

در حالی که جزئیات Apex 2020 مفهوم Vivo توصیه می شود که gimbal رویکرد می تواند در بهبود لنز سیالیت تا 200 درصد نسبت به بیشتر ارتدوکس تثبیت کننده تصویر نوری راه حل های که در گوشی های در حال حاضر.

رنگ ما شیفته به خصوص اگر این چیزی است که نصب شده بر روی گل سرسبد گوشی با تمام زنگ ها و سوت که شرکت های چینی قرار داده در آن وجود دارد - تالار باتری مقدار فراوان از ذخیره سازی و شارژ فوق سریع بار هر دو سیمی و بی سیم.

در علاوه بر این به gimbal کهکشانی ها, the Apex 2020 مفهوم گوشی های هوشمند ارائه شده چیزی به نام Continuous زوم اپتیکال در جهان اول است. ایده این است که به طور مداوم زوم بین 5x و 7.5 x با تشکر "4-گروه لنز ترکیبی" با دو لنز ثابت و دو متحرک ، آن را هنوز هم دارای periscope زوم طراحی دیده می شود در اخیر 5x-10x زوم اپتیکال دوربین و حفظ ضخامت تنها 6.2 mm حصول اطمینان از آن به راحتی متناسب با گوشی های هوشمند.

در حالی که آن است که روشن نیست که آیا Vivo X50 ویژگی های نرم افزار Continuous زوم اپتیکال چاپ بر روی دوربین گوشی جزیره می گوید آن را پوشش می دهد 16mm-135mm معادل و مربع زیر لنز بزرگ 50MP gimbal-اد سنسور به طرز مشکوکی به نظر می رسد مانند یک پریسکوپ لنز زوم بنابراین امید وجود دارد. به عنوان برای موضوعات دیگر که راس 2020 مفهوم وعده داده شده بود و 120 درجه صفحه نمایش منحنی و یا در زیر صفحه نمایش عکاسی از دوربین داخل بدن تولید دستگاه احتمالا باید صبر بسیار طولانی تر از X50 نرم افزار برای پیاده سازی آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب