ویدئو نشان می دهد آنچه که اپل به بیرون درز کرده آیفون 12 نگاه کنید مانند در زندگی واقعی

  • اپل , آی فون, 12 طراحی شده و دقیق در انواع نشت و شایعات ادعا کرد که اپل را به لبه های صاف از آی فون 4 و 5.
  • آیفون 12 سری را به خریداران ارائه می دهد چهار مدل های آینده در سه اندازه صفحه نمایش تمام ویژگی های مشابه به طور کلی طراحی شده است.
  • آیفون 12 ساختگی واحد در حال حاضر در حال گردش در طبیعت با YouTuber شده با توجه به دسترسی به mockups از 5.4 اینچ, 6.1 اینچی و 6.7 اینچی اپل.

آیفون 12 طراحی نیست دقیقا یک راز است. انواع شایعات و گزارش ها ادعا می کنند 2020 مدل های آی فون خود را با الهام از آی فون 5 و آی پد نرم افزار. که به می گویند که این گوشی دارای لبه های صاف به جای آنهایی که منحنی دیده می شود در آخرین اپل. گوشی های جدید را نیز باید گوشه های گرد و صفحه نمایش مسطح. آیفون 12 خواهد آمد در چهار نسخه شامل دو آیفون به طور منظم و 12 همراه و دو آیفون 12 مدل نرم افزار. در همه ما باید سه آیفون 12 اندازه این سال 5.4 اینچ و 6.1 اینچی برای آیفون 12 و آیفون 12 Max و 6.1 اینچی و 6.7 اینچ برای آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max. اپل انتظار می رود که به پرده های جدید گوشی در شهریور, اما, آیفون, 12 ساختگی واحد در گردش در حال حاضر و تصویری جدید به ما می دهد یک نگاه در چه اپل آی فون به بیرون درز 12 طرح نگاه کنید مانند در زندگی واقعی است.

کانال یوتیوب iupdate به دست آمده ساختگی واحد از 5.4 اینچ, 6.1 اینچی و 6.7-اینچ, آی فون, 12 نسخه از نامشخص منبع. گوشی باید دقیقا طرح انتظار ما از آی فون 12. ما به دنبال در لبه های صاف درست مانند iPad Pro یا آی فون 5. صفحه نمایش مسطح است و ویژگی های یک شکاف در بالا. اما این معلوم نیست که آیا ما به دنبال در یک به طور منظم اندازه شکاف یا یک کوچکتر است.

5.4-اینچ, آی فون, 12 خواهد بود جمع و جور ترین آیفون تا کنون با یک درجه. تلفن خواهد شد و حتی کوچکتر از 2 نسل آی فون SE که اپل منتشر شد, چند ماه پیش, اما از آن خواهد شد از ویژگی های یک صفحه نمایش.

پانل پشتی این آیفون 12 مدل نیز از شیشه ساخته شده است به طوری که آنها می تواند همچنان به پشتیبانی از شارژ بی سیم. دوربین عقب راه اندازی نیست در تاریخ همتراز با شایعات ، همه چهار iPhone 12 مدل از ویژگی های سه گانه-لنز دوربین در پشت. آنهایی که ارزان تر خواهد شد که فقط دو, دوربین, در حالی که این مزایا را دریافت کنید یک چهارم سنسور این سنسور LiDAR که معرفی شد در سال 2020 آی پد نرم افزار.

به عنوان مورد با آی فون ساختگی واحد است که ما هر سال قبل از اپل راه اندازی یک گوشی جدید از سری آیفون 12 mockups همین را بگویم که داستان کامل است. آیفون 12 خواهد بود که اولین سری آیفون برای حمایت از 5G اتصال و premium برای گوشی های شایعه بسته 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش OLED. تمام چهار اپل خواهد شد که پنل های OLED خواهد شد که دیگر برای اولین بار اپل. در نهایت گوشی را اجرا iOS 14 در اپل با نام تجاری جدید A14 تراشه. اپل در حال حاضر پرده برداری از ویژگی های اصلی iOS 14 اما هر چیزی که آیفون 12 مشخص خواهد شد و باید تا سپتامبر صبر کنید.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>