Verizon در مقابل Xfinity: برنامه های تلفن همراه, قیمت و مقایسه گوشی های

Verizon ممکن است بزرگترین حامل های تلفن همراه در ایالات متحده, اما یکی از آن میلیون ها نفر از مشتریان است که ن

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 تیر 1399
Verizon ممکن است بزرگترین حامل های تلفن همراه در ایالات متحده, اما یکی از آن میلیون ها نفر از مشتریان است که نه تنها راه را استفاده از پوشش شبکه را فراهم می کند. Mvno را (Mobile Virtual Network Operator) به طور معمول حامل های کوچکتر که اصلا شبکه های خود را دارند اما به جای پرداخت یک (یا بیشتر) از عمده حامل هزینه ها به منظور استفاده از شبکه خود را برای ارائه خدمات بی سیم.بسیاری از mvno را انتخاب Verizon برای پوشش آنها و در میان آنها Xfinity است که احتمالا یکی از محبوب ترین. بنابراین اگر شما می توانید با استفاده از شبکه ورایزون است اما با یکی دیگر از ارائه دهنده شما باید آن را انجام دهید ؟ این چیزی است که ما در اینجا برای پیدا کردن!

قبل از ما شروع, اما, ما باید به ذکر است که به منظور تبدیل به Xfinity, شما ابتدا باید یک اشتراک برای مسکونی Xfinity خدمات اینترنت.

با این که از راه بیایید به مقایسه.


Verizon در مقابل Xfinity برنامه مقایسه

به عنوان بسیاری mvno را, Xfinity تلفن همراه متکی به سادگی. چند گزینه های است که بسیار آسان به درک و پوشش نیازهای بسیاری از کاربران که ممکن است. در اینجا چگونه آن را پشته تا در برابر ورایزون برنامه های پیش پرداخت.

برخی از توضیحات ممکن است مورد نیاز. شما احتمالا تعجب کنید که چگونه آمده Xfinity را طرح نامحدود ارزان تر از آن 10GB طرح است. چرا که Xfinity محدود کمک هزینه داده است معتبر برای تمام خطوط که به معنی شما می توانید 4 نفر به اشتراک گذاری 10GB از داده ها و پرداخت 60 دلار/ماه در کل. قیمت برای طرح نامحدود است برای یک خط تنها.

یکی دیگر از تفاوت های مهم است که در Xfinity محدود برنامه ها "با اجرای" که بدان معنی است که اگر شما بیش از کمک هزینه شما شارژ می شود $15/GB. در ضمن اگر شما استفاده از تمام داده های خود را در ورایزون خود را سرعت خواهد بود متوقف شده را به 2G سطح اما شما نمی خواهد که به پرداخت هزینه اضافی.

شایان ذکر است که Verizon به شما تخفیف بدهد اگر شما چوب با آنها در حالی که برای. $5/month پس از 3 ماه از خدمات و $10/month در برنامه های بالاتر از 40 دلار در ماه پس از 9 ماه.

به طور کلی, Xfinity را طرح نامحدود یک قرارداد بسیار خوب است. حتی اگر شما اضافه کردن $20/ماه HD عبور شما هنوز هم یک معامله بهتر از ورایزون اعتباری نامحدود از آن محدود به SD جریان و هیچ کانون مگر اینکه شما پوسته یکی دیگر از $5/month.

Verizon در مقابل Xfinity تلفن قیمت مقایسه

در حال حاضر از آن زمان برای دیدن آنچه که دستگاه های Verizon و Xfinity می تواند به شما ارائه دهد و در چه قیمت. هر دو را محترم صف از گوشی های هوشمند شما می توانید از را انتخاب کنید بنابراین ما تمرکز بر روی برخی از آنهایی که محبوب ترین در حال حاضر.


اعتباری های همراه شناخته نمی خود را برای معاملات بزرگ پس از دیدن قیمت قیمت نیست یک شگفتی بزرگ است. چه جای تعجب است این است که در آن اعتباری انتخاب Verizon نشده شامل هر یک از کهکشان S20 گوشی های. فرض احتمال وجود دارد که اعتباری مشتریان دنبال خواهد شد ارزان تر دستگاه, اما, هنوز, آی فون 11 Pro Max و Galaxy Note 10+ گنجانده شده است با $1,100 برچسب قیمت.

با Xfinity, شما می توانید $200 خاموش دستگاه جدید خود را اگر شما پورت شماره خود را از یکی دیگر از حامل. نه صرفه جویی اگر شما برنامه ریزی برای انجام این کار به هر حال. به علاوه, Xfinity حمل کهکشان S20 سری حتی S20 فوق العاده!

البته هر دو حامل نیز کشت و ارزان تر گوشی برای کسانی که به دنبال گوشی دوم و یا فقط به صرف صدها هزار دلار در یک گوشی.

همه در همه, به نظر می رسد که اگر شما به دنبال استفاده از یک سیم کارت اعتباری تلفن, Xfinity انتخاب بهتر است. که حس می کند پس اگر Verizon باعث می شود آن برنامه های پیش پرداخت بیش از حد پر سود آن ممکن است بروز آن بعد از مشترکان پرداخت می شود که همیشه با ارزش تر به حامل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب