Verizon میدارد Samsung Galaxy A21 در یک تخفیف بزرگ, Galaxy A11 نیز منتشر شد

در حالی که فوق العاده محبوب در اروپا و بازارهای آسیایی برای سال های بسیاری در حال حاضر سامسونگ در اواسط پایان Galaxy A-series smartphones انجام نشده همان سطح از موفقیت در ایالات متحده است. که عمدتا به دلیل شرکت تا حد زیادی اجتناب متحده برای برخی از این دلیل که آن را به رسمی خرید و فروش آن غیر گل سرسبد مدل اما در دسترس بودن وضعیت کاملا متفاوت است این سال است.

در علاوه بر این به بالا mid-range کهکشان A71 5G و 4G LTE-تنها کهکشان A51 پایین تر پایان Galaxy A01, A11 و A21 نیز در حال حاضر برای grabs stateside را به طور مستقیم از تولید کننده منطقه ای e-store و همچنین به عنوان های مختلف دیگر مجاز خرده فروشان و عمده حامل.
این کهکشان A21, مثلا, بسیار, به تازگی منتشر شده در T-موبایل و مترو با کمی به هیچ هیاهو و در حال حاضر Verizon اتحاد پیوست در به طور مشابه با احتیاط مد. باور کنید یا نه 6.5-inch گوشی در حال حاضر در فروش در تخفیف قابل توجهی از طریق ملت ارائه دهنده خدمات بی سیم دلربا 130 دلار کمتر از آن در حال حاضر بسیار مناسب لیست قیمت $249.99.

این شگفت انگیز مقدماتی ارتقاء می آید با یک زن و شوهر از رشته های متصل نیاز به یک خط جدید از سرویس (برای مشتریان موجود و جدید) و مربوط به صورتحساب ماهانه اعتبار برای یک دوره دو سال است. هنوز هم در پایان روز 24 ماه شما دنبال آن هستید در هزینه های دوام $120 به طور کلی برای براق دستگاه تلفن همراه با مد روز سوراخ پانچ طراحی octa-core MediaTek processor, 3 گیگابایت حافظه, آندروید, 10 نرم افزار زیادی از 4000 میلی آمپر باتری و کمتر از چهار دوربین رو به عقب.

ورایزون نیز بی سر و صدا شروع به فروش کهکشان A11 است که بدیهی است کمی humbler از A21 تنها با 2 گیگابایت رم, در دو, و همچنین به عنوان سه عقب بورس و متوسط Snapdragon 450 SoC در زیر هود. در حالی که 6.4-incher می کند, ورزش, همان, طراحی مدرن, سنگین باتری و ذخیره سازی 32GB شمارش و به روزترین نرم افزار به عنوان برادر بزرگتر خود, آن را سخت به توصیه پرداخت بیشتر برای تحتانی تلفن.

درست است که سامسونگ Galaxy A11 هزینه $179.99 یا $7.49 یک ماه برای دو سال با تخفیف در دسترس در زمان نوشتن این مقاله است. ضمنا هر دو A21 و A11 نیز می تواند خریداری شده از Samsung.com که در آن شما می توانید صرفه جویی چند دلار با یك دستگاه تجارت در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>