ما مصرف کنندگان پرداخت حق بیمه برای فروش استفاده می شود وان پلاس 8 Pro به عنوان تامین کمبود ادامه

این وان پلاس 8 Pro ممکن است شرکت priciest گوشی به تاریخ, اما آن را هنوز هم مقرون به صرفه تر از گل سرسبد ارائه

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 خرداد 1399
این وان پلاس 8 Pro ممکن است شرکت priciest گوشی به تاریخ, اما آن را هنوز هم مقرون به صرفه تر از گل سرسبد ارائه بسیاری از فروشندگان دیگر. تامین تنگ است به دلیل coronavirus.
در ایالات متحده به عنوان به زودی به عنوان سفارشات باز شد هر دو OnePlus 8 و وان پلاس 8 Pro محو شد در عرض ده دقیقه. این گوشی همچنین سخت به آمده در اروپا به عنوان در دسترس کمیاب است. وان پلاس خود سایت و آمازون نیز خارج از بورس.

به نظر می رسد نه قیمت و نه عرضه محدودیت های بازدارنده وقتی که می آید به طرفداران هستند که مشتاق به گرفتن دست خود را در وان پلاس " جدیدترین دستگاه.

در آمریکا فروشندگان در eBay و Swappa فروش استفاده می شود وان پلاس 8 Pro واحد در حق بیمه. درست است که مردم در واقع خرید دست دوم وان پلاس 8 Pro در قیمت های متورم. برای برخی از انواع فروشندگان شارژ افراد نزدیک به 300 دلار بالاتر از قیمت واقعی. برخی نیز شارژ نشانه گذاری برای لوازم جانبی.


البته این یک وضعیت ایده آل برای OnePlus اگر چه ما مطمئن هستند که نفس خود را دریافت کرده است یک افزایش بزرگ به دلیل قیمت قدردانی.


ما طرفداران شده اند در سمت چپ بالا و خشک


این شرکت در حال رفتن به نگه داشتن یک سری از فروش فلش در هند و اروپا است. اما در دسترس بودن هنوز هم محدود خواهد شد. در اروپا یخبندان سبز OnePlus 8 Pro با 12 گیگابایت رم و 256 GB حافظه داخلی در دسترس خواهد بود هر پنج شنبه تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. محدود نسخه Ultramarine Blue مدل نیز در دسترس خواهد بود اما تنها در اولین فروش فلش.


سازنده می گوید این بهترین تلاش خود را برای افزایش تولید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن