ما خریداری نزدیک به عرضه کل از یک کلید coronavirus مواد مخدر

Remdesivir یکی از رمان coronavirus درمان نشان داده است که برخی از کارآمدی اما این دارو در حال حاضر در تامین کو

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 تیر 1399
  • Remdesivir یکی از رمان coronavirus درمان نشان داده است که برخی از کارآمدی اما این دارو در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خریداری شده و تقریبا کل remdesivir عرضه که جلعاد علم تولید خواهد شد بیش از سه ماه آینده.
  • دولت آمریکا خریداری شده 500,000 دوز remdesivir زیادی به ترس از منتقدان از جامعه علمی و دیگر مقامات درگیر در COVID-19 پاسخ.

Remdesivir یکی از این دو دارو که نشان داده اند برخی از اثر در مقابل رمان coronavirus اما remdesivir درمانی تنها با این نسخهها کار برای یک نوع خاص از بیمار است. ضد ویروس می تواند به کاهش زمان بهبودی چند روز یک مطالعه اخیر نشان داد اما آن را نمی خواهد کار در موارد شدید و نمی توان آن را جلوگیری از مرگ و میر. اگر هر چیزی تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا remdesivir زوج می تواند با یک ثانویه مواد مخدر برای بهبود اثربخشی آن است.

حتی پس از remdesivir شامل استاندارد COVID-19 مراقبت در آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط به دست آورد و تقریبا همه در دسترس remdesivir عرضه است. مقامات آمریکایی هشدار داد چند هفته است که عرضه اجرا خواهد شد پایین و آنها در حال حاضر ثابت مشکل است. این حرکت جلب انتقاد از بقیه جهان. چندین کشور شد و بخشی از مطالعات است که به کمک نشان دادن اثربخشی درمان و وجود دارد مقدار زیادی از جدی COVID-19 شیوع بیماری در جای دیگر با برزیل و هند که دو کشور شده است که سخت ترین ضربه در هفته های اخیر.

ایالات متحده وزارت بهداشت اعلام کرد روز سه شنبه خرید 500,000 دوز از دارو است که خواهد شد مورد استفاده در بیمارستانهای آمریکایی. قبلا ما آموخته است که یک دوره درمان در ایالات متحده هزینه خواهد شد $2,340 در هر بیمار است. که پنج روز درمان را پوشش می دهد که شش $390 ویال از remdesivir.

"رئیس جمهور تهمت زده شگفت انگیز برای مقابله با اطمینان آمریکایی ها برای دسترسی به, برای اولین بار مجاز درمانی برای Covid-19," وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده به دست آورد تقریبا تمام پیش بینی تولید remdesivir برای سه ماه آینده. Gilead Sciences امضا صدور مجوز معامله در ماه مه برای تولید در خارج از ایالات متحده, اما آن را هنوز هم در مراحل اولیه با توجه به سی. نه شرکت ها می توانند با مواد مخدر در خارج از امریکا و توزیع آن به 127 عمدتا در کشورهای فقیر. بیشتر remdesivir سهام خواهد بود تولید شده برای آزمایش های بالینی در این گزارش گفت:.

منتقدان می گویند برگ برنده دولت حرکت به خرید بسیار remdesivir تضعیف همکاری های بین المللی.

"محاکمه که به این نتیجه که اجازه remdesivir خود را به فروش مواد مخدر بود که فقط انجام می شود در ایالات متحده است. وجود بیماران شرکت کننده از طریق دیگر کشورهای اروپایی در بریتانیا به عنوان به خوبی و در سطح بین المللی مکزیک و جاهای دیگر" دانشگاه آکسفورد پروفسور پیتر Horby گفت BBC Radio 4.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز گفت که آن را تایید گزارش در مورد remdesivir: "بدیهی است که وجود دارد بسیاری از مردم در سراسر جهان که بسیار بیمار با این بیماری و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که همه دسترسی به لزوم صرفه جویی در زندگی مداخلات" که مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه مایک رایان گفت: در یک جلسه. "ما به طور کامل متعهد به عنوان یک سازمان و با شرکای ما برای دسترسی عادلانه به صرفه جویی در زندگی ضروری است."

"خرید از remdesivir ناامید کننده است, اخبار لزوما به دلیل کمبود آن پیداست برای سایر کشورها است اما به دلیل آن را به وضوح سیگنال تمایل به همکاری با دیگر کشورها و اثر خنک کننده این است که در موافقت نامه های بین المللی در مورد حقوق مالکیت معنوی," دکتر گفت: Ohid یعقوب ارشد مدرس در تحقیقات سیاست علمی واحد دانشگاه ساسکس.

از سوی دیگر آمریکا بیشترین COVID-19 caseload در جهان و تعداد موارد رو به افزایش بوده است به طور چشمگیری بیش از چند روز گذشته. به عنوان بی سی اذعان آمریکا دارای قوانین در جایی که ممنوعیت صادرات ضروری درمانی در بهداشت عمومی اورژانس شبیه به دیگر کشورها از جمله انگلستان است. همچنین جلعاد یک شرکت آمریکایی. این گزارش اشاره می کند که جلعاد صدور مجوز معاملات اجازه می دهد کشورهای دیگر برای تولید مواد مخدر است. این گزارش اشاره می کند که وجود دارد و همچنین صدور مجوز اجباری مکانیسم است که اجازه می دهد دیگران برای تولید نسخه های عمومی از remdesivir و چشم پوشی از جلعاد حقوق مالکیت معنوی.

حتی پس از, امریکا را به ربودن تا عرضه به معنی برخی از کشورها ممکن است دسترسی به هر remdesivir در سه ماه. بریتانیا به اندازه کافی تغذیه وزارت بهداشت گفت. آلمان همچنین عرضه به اندازه کافی. اتحادیه اروپا تصویب خواهد شد این دارو برای COVID-19 درمان در هفته آینده.

قبلا جلعاد اهدا 1.5 میلیون دوز از remdesivir به کشورها در سراسر جهان به مقادیر کافی برای پوشش 140,000 درمان دوره. یک میلیون نفر از کسانی که این سایت متعلق به ایالات متحده است. جلعاد خواهد ساخت بیش از 500,000 remdesivir درمان دوره های اکتبر و بیش از دو میلیون در ماه دسامبر.

خرید تقریبا تمام remdesivir برای عرضه در سه ماه آینده به دنبال یک الگوی آشنا. ایالات متحده سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار در AstraZeneca را Oxford کانديد واکسن که اطمینان از دسترسی به 300 میلیون دوز. قبل از آن دولت انبار میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین و آن را در حال حاضر با گیر 63 میلیون واحد است که در آن نمی توانید استفاده کنید برای COVID-19 پس از لغو مجوز FDA برای مواد مخدر است. در اوایل این سال و تهمت سعی در خرید یک شرکت آلمانی کار بر روی یک coronavirus واکسن برای "مبالغ زیادی از پول است." فرانسوی, شرکت داروسازی سانوفی باعث جنجال خود را در اواسط ماه مه زمانی که مدیر عامل Paul Hudson گفت: ما خواهد بود برای اولین بار در خط به دریافت یک واکسن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن