ارتقا میز کار با این sub-$10 شارژر بی سیم معاملات

اگر شما به خودتان پیدا کنید در پشت میز خود را در تمام طول روز کار از خانه یک شارژر بی سیم راه اندازی فوق العاده مفید به اطراف به بالا تا تلفن خود را در طول روز. این آمازون معامله ارائه می دهد ارزش بسیار عالی برای یک پد شارژ بی سیم و شارژ سریع خروجی آداپتور.

این Aukey شارژ بی سیم, پد ارائه می دهد تا به 10W شارژ سرعت برای هر چی-پشتیبانی از دستگاه با یک باریک طراحی حداقلی و رد پای کوچک. همچنین مجهز متوسط تشخیص برای جلوگیری از خطرات بالقوه ایمنی و با این نسخهها کار با اکثر گوشی موارد بیش از حد. شارژ پد است که به طور معمول $10.99 است که یک ارزش خوب در حال حاضر, اما شما می توانید 46% تخفیف با کد کوپن 98ZBNOWHحذف قیمت به طور چشمگیری.

البته هر شارژر بی سیم محدود است در سرعت خروجی آداپتور را وصل می کنیم. شما نیاز به یک آداپتور سازگار برای رسیدن به حداکثر سرعت شارژ و Aukey 18W شارژر دیگری است ارزش پیدا کردن که در فروش در حال حاضر. شارژر پشتیبانی از قدرت تحویل 3.0 برای شارژ سریع دستگاه های سازگار و نام تجاری می گوید آن را به اندازه کافی سریع برای شارژ یک آیفون XS نیمه راه از خالی در نیم ساعت با استفاده از یک اتصال سیمی. آن را به مقدار زیادی به اندازه کافی سریع به قدرت شارژ بی سیم, پد در سرعت کامل ، شارژ آداپتور به طور معمول $15, اما شما می توانید بریده بریده نصف کردن قیمت با کد NHLYS6HM. تنها نکته این است که شارژر USB-C نه USB-A اما با افزایش در همه جا از USB-C, کابل, شما باید هر گونه مشکل پیدا کردن مناسب کابل. هر دو آداپتور و شارژ پد هستند حدود نیمی ساخت آن را به یک زمان خوب به شیرجه رفتن برای یک قیمت مناسب, شارژ بی سیم راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de