به روز رسانی گوگل کروم می تواند منجر به بهبود عمر باتری دستگاه خود را

گوگل به روز رسانی محبوب Chrome مرورگر و در نتیجه با توجه به این شرکت خواهد بود بهبود عمر باتری. شرکت در یک پس

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 اردیبهشت 1399
گوگل به روز رسانی محبوب Chrome مرورگر و در نتیجه با توجه به این شرکت خواهد بود بهبود عمر باتری. شرکت در یک پست پنج شنبه منتشر شده در کروم, وبلاگ, گفت که آن را کشف کرده اند که بخش کوچکی از تبلیغات با استفاده از یک "سهم نامتناسب از دستگاه منابعی مانند باتری و شبکه داده ها بدون کاربر دانستن در مورد آن. "گوگل در رفت و گفت: "این تبلیغات (مانند کسانی که معدن cryptocurrency ضعیف هستند برنامه ریزی شده و یا در حال unoptimized برای استفاده از شبکه) تخلیه می تواند عمر باتری اشباع در حال حاضر شبکه های تیره و تار و هزینه پول است."
بنابراین گوگل تصمیم گرفته است به منظور محدود کردن منابع است که یک نمایش آگهی می توانید استفاده کنید قبل از اینکه کاربر در تعامل با آن است. زمانی که این حد رسیده است که این آگهی را قاب خواهد حرکت به یک صفحه خطا است که به کاربر که تبلیغ است مصرف بیش از حد بسیاری از منابع است. گوگل می گوید آن است که هدف آن تبلیغات است که مصرف بیشتر CPU و یا شبکه ای با پهنای باند بیش از 99.9 درصد از دیگر تبلیغات است. پس از به روز رسانی این تبلیغات خواهد بود قادر به استفاده از 4MB از شبکه داده ها و یا استفاده از CPU برای 15 ثانیه بیش از هر 30 دوره دوم. گوگل اشاره می کند که در حالی که تنها 0.3 درصد از تبلیغات بیش از این آستانه آنها حساب 27 درصد از اطلاعات شبکه استخدام تبلیغات در کروم و 28 درصد از CPU استفاده است.

مارشال ول کروم, محصول, مدیر, می گوید انتظار می رود به روز رسانی به رول از نزدیکی پایان ماه اوت. ول می افزاید: "هدف ما با این تمدید اجرای است که به زمان مناسب برای آگهی سازندگان و ارائه دهندگان ابزار برای آماده سازی و ترکیب این آستانه را در گردش است. برای کمک به تبلیغ کنندگان درک تاثیر این مداخله بر روی آگهی های خود را, آنها می توانند دسترسی به گزارش های به یاد بگیرند که تبلیغات Chrome تخلیه شده است. با این تغییرات کروم است که در ادامه به کمک به اطمینان حاصل شود که مردم را خوب مرور تجارب هر دو بر روی صفحه نمایش و پشت صحنه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im