به نظر می رسد مانند یک جدید سامسونگ کهکشان دیده بان در راه است. دو قبلا کشف مدل های که به ظاهر متعلق به نسل بعدی سامسونگ دیده بان ظاهرا شده است تایید شده توسط چین نظارتی بدن MIIT.
 
مدل های جدید حمل شناسه SM-R840/845 و SM-R850/855 و این می تواند دو اندازه انواع. سازمان دیده بان به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس در هر دو Wi-Fi و سلولی طعم.
 

آینده کهکشان دیده بان است که انتظار می رود به ارائه عمر باتری طولانی تر و بیشتر ذخیره سازی

 
نه زیادی است شناخته شده در مورد شایعه سامسونگ کهکشان مدل ساعت, اما ما نمی دانیم چند جزئیات مهم است. اول این انتظار با 8GB ذخیره سازی است که دو بار بومی حافظه ارائه شده توسط کهکشان دیده بان فعال 2. این نسخه کوچکتر خواهد شد و ظاهرا باید یک 330mAh باتری به طوری که ما می توانیم انتظار می رود این مدل بزرگتر به در بسته حتی بزرگتر باتری. و البته سازمان دیده بان به احتمال زیاد ارائه اتصال بلوتوث بیش از حد.
 
ویژگی های ما را دیدم در این کهکشان دیده بان فعال 2 به احتمال زیاد خواهد انجام شده به سازمان دیده بان بیش از حد, بنابراین ما می تواند به جلو نگاه به یک مانیتور ضربان قلب ECG فشار خون اندازه گیری و GPS و ردیابی خواب قابلیت های به عنوان به خوبی.
 
از آنجا که هر دو کهکشان و کهکشان دیده بان فعال 2 با توجه برای به روز رسانی این شایعه مدل هم می تواند کهکشان Watch 2 و یا Galaxy تماشای فعال 3. اگر چه وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد تاریخ انتشار و در عین حال در حال حاضر که دیده بان به ظاهر گواهی شده آن را احتمالا آماده برای پی اس. بنابراین این احتمال وجود دارد که آن را به ظاهر در کنار Galaxy Note 20 است که انتظار می رود در نیمه دوم سال است.

سامسونگ یکی از بهترین ساعت های هوشمند اما آن wearables نمی لذت بردن از محبوبیت همان اپل دیده بان سری بنابراین ما واقعا کنجکاو در مورد ویژگی های دیگر این شایعه ساعت مچی جدید است که شاید می تواند کمک به شرکت nab بیشتر سهم بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de