یوبی سافت رایگان-به-بازی بازی مبارزه Brawlhalla راه اندازی در آندروید و iOS در ماه اوت

Brawlhalla رایگان-به-بازی, مبارزه با بازی توسعه یافته توسط آبی ماموت, بازی استودیو که در حال حاضر متعلق به فر

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
Brawlhalla رایگان-به-بازی, مبارزه با بازی توسعه یافته توسط آبی ماموت, بازی استودیو که در حال حاضر متعلق به فرانسه منتشر شده و توسعه دهنده یوبی سافت. آن را راه اندازی بر روی PC و کنسول سه سال پیش و در ماه آینده آن را به پرش به تلفن همراه است.

اگر چه آن را به اتفاق می افتد, آن را تنها به تازگی است که Ubisoft نشان داد, تاریخ عرضه دقیق بازی که تا به حال بیش از 20 میلیون بازیکن در فوریه 2019. در طول آن یوبی سافت رو به جلو بازی نشان می دهد این ناشر اعلام کرد Brawlhalla خواهد بود که برای دستگاه های آندروید و iOS در ماه اوت 6.

Brawlhalla پشتیبانی از cross-play است که به معنی شما ممکن است چهره بازیکنان از کامپیوتر یا پلی استیشن 4 در شما آندروید یا iOS دستگاه. وجود دارد آنلاین رتبه 1v1 و 2v2 نردبان و همچنین 4 بازیکن آنلاین رایگان-برای-همه حالت است که اجازه می دهد تا بازیکنان در برابر یکدیگر مبارزه در مسابقات بازی گاه به گاه.

از همه مهمتر این بازی free-to-play و ارائه نمی دهد پرداخت به برنده مزایا و یا در بازی خرید. وجود محتوا حق بیمه است که شما می توانید خرید, اما آن را تنها لوازم آرایشی و بهداشتی چیزهای که نمی گیم پلی را تحت تاثیر قرار.

اگر چه Brawlhalla خواهد شد راه اندازی در آندروید و iOS در ماه اوت 6, کسانی که علاقه مند می قبل از ثبت نام در فروشگاه Google Play به مطلع می شود زمانی که بازی در دسترس است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن