TSA ساخت 3 تغییرات برای جلوگیری از coronavirus از گسترش در هواپیما

  • این COVID-19 coronavirus’ ما تاثیر همچنان احساس دور و گسترده با صنایع چند نهفته شیوع بیماری همه گیر به عنوان مقدار به عنوان مهمان نوازی و سفر.
  • به عنوان آمریکایی ها تا دنده به مناسبت روز یادبود این آخر هفته برخی از مسافران می خواهد به خارج شدن از خانه در نهایت — و بیشتر به طور خاص به واقع خارج از شهر است.
  • در اینجا برخی از coronavirus مربوط به تغییرات شما می توانید انتظار از TSA اگر سفر خود را شامل یک پرواز در این آخر هفته.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سفر متخصصان صنعت به خصوص مشتاق به ببینید که چگونه چند روز بعد آشکار شدن هر دو برای دیدن اینکه آیا آخر هفته روز یادبود به ارمغان می آورد یک چشم انداز مثبت در مسافران تصمیم به ضربه جاده و یا نگاهی به آسمان — و همچنین چه نوع اثر است که باید در COVID-19 کروناویروس ” ما تلفات.

در حال حاضر ما شنیده داستان های ترسناک در مورد dystopian صدایی تجربه است که برخی از آگهی ها از جمله نزد خدمه پرواز در hazmat مناسب. در آماده سازی برای ساخت کابین امن برای آگهی و کارکنان خطوط هوایی به طور یکسان حامل متوسل به اقدامات از جمله پرواز در کاهش ظرفیت نگهداری وسط صندلی باز پله تا روش های تمیز کردن و نیاز به کارکنان و آگهی به پوشیدن ماسک. اما coronavirus مربوط به تغییرات شما روبرو می شوند اگر شما قصد دارید به خارج از شهر این هفته گسترش فراتر از هواپیما کابین با TSA داشتن هم فقط اعلام کرد چندین روش های جدید آن شروع به رول کردن برای نگه داشتن هر کس ایمن از ویروس است که در حال حاضر آلوده تقریبا 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده که از زمان نوشتن این مقاله است.

در آن اطلاعیه در مورد روش های جدید که شامل حداقل سه تغییراتی که آگهی ممکن است آگاه از قبل TSA اشاره کرد که این به معنای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و به حداقل رساندن لمس و تعامل بین مردم است. همچنین اجرای در حال حاضر آغاز شده به عنوان بخشی از یک در سراسر کشور فعال است که ادامه خواهد داد به هفته های آینده.

“در منافع TSA خط مقدم کارگران و مسافر سلامت TSA متعهد به ساخت محتاطانه تغییرات به ما فرآیندهای غربالگری برای محدود کردن تماس فیزیکی و افزایش فاصله فیزیکی به عنوان آنجا که ممکن است” TSA مدیر David Pekoske گفت: در مورد تغییرات که شامل:

آگهی اسکن خود را شبانه روزی می گذرد. این باید به عنوان جای تعجب نیست آن را به عنوان یک تعامل آسان برای از بین بردن. به جای راه رفتن به یک عامل و توزیع بیش از مجوز خود را و پاس شبانه روزی در حال حاضر شما جای پاس شبانه روزی خود را بر روی اسکنر خودتان. شما همچنین تصویب به اجازه دهید عامل بازرسی از آن دوباره کاهش ارز از موارد بین مردم برای کاهش گسترش میکروب ها.

جدا کردن مواد غذایی. حمل مواد غذایی باید قرار داده به پاک کردن کیسه های پلاستیکی و پس از آن که کیسه قرار داده شده به یک بن. پس از مواد غذایی اغلب باعث زنگ در غربالگری جدا کردن مواد غذایی مانند این کاهش شانس است که یک افسر نیاز به باز کردن حمل کیسه برای بازرسی دقیق تر.

بسته دقیق. “مسافران باید مراقبت بیشتری به اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که هر گونه موارد ممنوع مانند مایعات و ژل و یا ذرات معلق در هوا در مقادیر بیشتر از 3.4 اونس در خود حمل کیسه های (آب بطری شامپو),” TSA یادداشت در اعلام آن است. “در پاسخ به COVID-19 TSA است که اجازه می دهد یک مایع ضد عفونی کننده دست ظرف تا 12 اونس به ازای هر مسافر در حمل در کیف.” شما باید برای حذف ضد عفونی کننده دست از حمل در کیسه قبل از ارسال برای X-ray غربالگری — و از همه مهمتر اگر کیسه خود را یافت می شود شامل یک ممنوع آیتم شما می خواهید به کارگردانی جدول در خارج از امنیت خط به حذف آیتم و سپس دریافت خود را دوباره به نمایش های امنیتی است.

“حل و فصل آلارم در این شیوه TSA افسران نیاز به لمس محتویات داخل کیف حمل در کمتر کاهش پتانسیل آلودگی متقاطع” آژانس توضیح می دهد.

البته این اقدامات در علاوه بر این به دیگر اجزای حیاتی از coronavirus اقدامات حفاظتی. شما هنوز هم می خواهید به کارگردانی باقی می ماند اجتماعی فاصله از سایر مسافران و پوشیدن ماسک یا پوشش نیز بسیار تشویق شده است.


یک TSA چک کارمند ID از یک مسافر منبع تصویر: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im