مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد مایکروسافت, چراغ سبز به پیشنهاد برای Infinite

هیچ فکر نمی کنیم که Infinite داستان تنها بازی در شهر. اما آن را هر روز هنگامی که یک برنامه با بیش از دو میلیار

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 مرداد 1399
هیچ فکر نمی کنیم که Infinite داستان تنها بازی در شهر. اما آن را هر روز هنگامی که یک برنامه با بیش از دو میلیارد تاسیسات شود موضوع تصاحب نبرد مربوط به یک شرکت ایالات متحده و رئیس جمهور ایالات متحده است. این بعد از ظهر مایکروسافت در وبلاگ رسمی گزارش داد که پس از یک مکالمه بین مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایکروسافت تصمیم گرفته است برای ادامه مذاکرات با Infinite شرکت پدر و مادر ByteDance در تلاش برای خرید فرم کوتاه فیلم نرم افزار. مایکروسافت می گوید که آن را می خواهم برای تکمیل بحث با ByteDance توسط 15 سپتامبر سال 2020 است.

مایکروسافت در مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید مذاکرات با ByteDance بیش از خرید Infinite

متعددی وجود دارد که ممکن است دلیل که چرا تهمت و دولت شده است به دنبال ممنوعیت Infinite در ایالات متحده آمریکا در کشورهای مختلف شرکت های چینی در نظر گرفته امنیت ملی تهدید با ترس است که آنها را به جمع آوری اطلاعات شخصی و ارسال آن به پکن. اوایل این ماه دولت مایک Pompeo در مقایسه با تلاش برای ممنوعیت Infinite با دیگر ممنوع قرار داده شده در مقابل تولید کنندگان چینی Huawei و ZTE. "آیا آن مشکلات داشتن Huawei تکنولوژی در زیرساخت های خود را رفته ایم در سراسر جهان است و ما در حال ساخت پیشرفت واقعی شدن آن ، ما اعلام ZTE یک خطر برای امنیت ملی آمریکا. با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد."

مایکروسافت گفت: "به طور کامل قدردانی اهمیت پرداختن به رئیس جمهور و نگرانی است. آن است که متعهد به دستیابی به Infinite موضوع به یک امنیت کامل بررسی و ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده." برخی از کسانی که منافع اقتصادی شامل علاوه بر این از 10,000 شغل جدید که Infinite در نظر دارد را به آمریکا بیش از سه سال آینده با توجه به Infinite تصویری ارسال شده در برنامه این صبح توسط آمریکا و مدیر کل ونسا Pappas.

Infinite اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد 15 ثانیه یا 60 ثانیه ای فیلم ها با محتوای کمدی و آواز و رقص و اعتراض. آن است که مورد استفاده توسط نوجوانان قبل از نوجوانی و حتی مسن تر و عامیانه. با بسیاری از مردم در داخل گیر در گیر Infinite شد یک نرم افزار محبوب برای کسانی که به دنبال یک راه برای عبور زمان از روز است. اگر معامله مجاز است, مایکروسافت خواهد خود را به کار گیرند Infinite در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند. این غول نرم افزاری همچنین می توانید درخواست برخی از شرکت های دیگر به اقلیت سرمایه گذاران. مایکروسافت همچنین گفت: "این ساختار جدید خواهد ساخت در تجربه Infinite کاربران در حال حاضر دوست دارم در حالی که با اضافه کردن کلاس جهانی امنیت و حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی حمایت. عامل مدل برای این سرویس خواهد بود ساخته شده است برای اطمینان از شفافیت به کاربران و همچنین امنیتی مناسب نظارت توسط دولت در این کشور است."

مایکروسافت گفت که این امر اطمینان حاصل کنید که هر آمریکایی Infinite اطلاعات شخصی کاربر باقی خواهد ماند در ایالات متحده هر گونه اطلاعات حمایت کردن و یا ذخیره شده بر روی سرورهای خارج از ایالات متحده خواهد بود حذف شده توسط مایکروسافت است. این غول نرم افزاری همچنین مطمئن شوید که به رئيس جمهور اجازه می دانم چه مقدار از آن قدردانی تلاش های خود را در اجازه دادن به شرکت را به یک پیشنهاد برای Infinite. این شرکت نوشت: "مایکروسافت قدردانی دولت آمریکا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت شخصی به عنوان آن را همچنان به توسعه امنیتی قوی برای حمایت از کشور است."

هیچ تضمینی وجود ندارد که یک معامله به اتمام خواهد رسید. مایکروسافت می گوید که این طرح به اظهار نظر بیشتر در یک توافق احتمالی با ByteDance برای Infinite تا زمانی که یک توافق قطعی شده است. در حالی که آن را در مذاکرات با Infinite پدر و مادر ByteDance مایکروسافت می گوید که "در طی این فرایند مایکروسافت به نظر می رسد به جلو به ادامه گفت و گو با دولت ایالات متحده از جمله با رئیس جمهور است."

Infinite تخمین زده می شود به ارزش 50 میلیارد دلار-$100 میلیارد دلار است. مایکروسافت بازار سرمایه در حدود $1.55 تریلیون.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن