Nomura می گوید که اپل در حال اجرا است “4 تا 6 هفته دیر” بر روی آی فون 12

Nomura تحلیلگر جفری Kvaal می گوید که اپل “در حال اجرا چهار تا شش هفته دیر” بر روی آی فون 12. این می تواند فشار پشت انتشار اولین 5G مدل های آی فون برای اکتبر یا نوامبر. در اوایل این ماه اپل بالا مونتاژ شریک Foxconn گفت که آیفون سری 12 آماده خواهد بود در زمان برای فصل خرید تعطیلات. همچنین وزن در یک ممکن است آیفون 12 تاخیر TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo.

با توجه به 9to5Mac معمولا قابل اعتماد Kuo می گوید که اپل را آغاز کرده است که حاضر روند صلاحیت برای مدل های جدید و به دلیل همه گیر این شرکت هیچ چاره ای جز به نوبه خود به وظایف خاص بیش از “به کارکنان محلی” بر روی زمین در چین است. و این با توجه به توپ کریستال دارای حق اعمال Kuo را تاخیر مهندسی تایید تست 2020 مدل های آیفون با یک ماه.
Kuo همچنین نشان داد که با چهار مدل مختلف در راه هر یک تولید خواهد شد در یک مبهوت اساس. آیفون 12 و آی فون به علاوه 12 (حمل 5.4 اینچ و 6.1 اینچ صفحه نمایش بود) خواهد بود توده مونتاژ در ماه سپتامبر. چون 6.7 اینچ آیفون 12 Pro حداکثر تا پیچیده ترین طراحی اپل نمی خواهد نورد این مدل از خط مونتاژ تا اکتبر یادداشت تحلیلگر.

اما Kuo همچنین در سمت چپ یک علامت سوال در گزارش خود. او اشاره کرد که شده است وجود دارد یک تغییر بزرگ در طراحی mmWave آنتن استفاده می شود برای گرفتن 5G سیگنال. او نوشت: “این mmWave آیفون خواهد بود تحت فشار قرار دادند به دلیل این که طراحی آنتن در بسته (AiP) تغییرات در اوایل ماه آوریل. علاوه بر این آزمایشگاه تست بسته است و نمی تواند ارائه مدرک روند خدمات. اگر همه گیر می تواند به خوبی کنترل نمی شود تا ژوئیه پس از آن ما فکر می کنیم که حمل و نقل تخصیص mmWave اپل کاهش خواهد یافت به 5-10% از 15-20 درصد.” اما آخرین کلمه ما گذشت همراه در اوایل سال جاری بود که تمام چهار گوشی را پشتیبانی از هر دو باند بالا mmWave 5G سیگنال و زیر 6GHz 5G شبکه های, بنابراین ما کاملا مطمئن شوید که چه Kuo معنی.

همانطور که برای نسل دوم آی فون SE که منتشر خواهد شد این آینده پنج شنبه, Kuo گفت که اولین آخر هفته قبل از دستور در صدر انتظارات. اما او به سرعت خو این بیانیه با اشاره به این که انتظارات بالا نیست برای شروع با. او انتظار دارد 12 میلیون به 14 میلیون واحد از آیفون جدید SE به کشتی در طول سه ماهه جاری به دنبال اضافی 10 میلیون در سه ماهه سوم. که با این نسخهها کار به کل از 22 میلیون به 24 میلیون واحد تحویل این سال گریه به دور از اصلی خود را تخمین می زنند که از 30 میلیون به 40 میلیون آیفون SE گوشی خواهد بود حمل می شود این سال است.
هنوز هم قبل از دستور را بالا انتظارات به عنوان کم به عنوان آنها بودند. و به عنوان Kuo امتیاز در وسط این همه گیر مصرف کنندگان به احتمال زیاد به خرید یک قیمت پایین تر, تلفن و یا خرید یکی از جدید. همه در همه ، به عنوان یک نتیجه, این تحلیلگر می بیند بهتر از حد انتظار آیفون SE پیش سفارشات ترجمه به کمتر تقاضا برای حال حاضر در دسترس در آی فون 11 سری.

پس از تبدیل سرب نوک مداد خود را به یک تکه با تمام این محاسبات Kuo در حال حاضر انتظار COVID-19 شیوع منجر به 30 درصد کمبود در اپل سه ماهه دوم آیفون محموله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im