بالا 20 نشان می دهد مردم جاری برای اولین بار در حالی که قرنطینه

مردم bingeing بیشتر streaming TV تر از همیشه در حالی که hunkering را در خانه به عنوان یک نتیجه از این بیماری ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 اردیبهشت 1399
 • مردم bingeing بیشتر streaming TV تر از همیشه در حالی که hunkering را در خانه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال رکورد سطح ترافیک به streamers مانند Netflix بکشد.
 • چه بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد که جریان عشق طرفداران در حال حاضر ؟ در اینجا مختصر و مفید از 20 بالا سری است که مردم شروع جریان برای اولین بار در طول coronavirus قرنطینه.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

می توانید از ما فقط برای یک لحظه متوقف و چه قدر مواد منفجره رضایت بخش به خوبی نوشته شده و به خوبی عمل کرده و فقط فک droppingly عالی فصل سوم از Netflix اصلی سری اوزارک است ؟

فصل عرضه در streamer در پایان ماه مارس آن را کامل و به شدت مورد نیاز انحراف از جنون از coronavirus بیماری همه گیر. در فصل جدید ما انتخاب کنید تا شش ماه پس از همه چیز به سمت چپ خاموش در فصل 2. کازینو در حال حاضر و در حال اجرا اما مارتی و وندی Byrde خود را پیدا غالبا در مقطع اهداف بیش از آینده خود و خانواده و منافع کسب و کار. مارتی اعداد مرد است محتاط و ریسک گریز در حالی که وندی — با تشکر ominously حمایت رهبر کارتل مواد مخدر — می خواهد به گسترش به انجام بیشتر. تمام تنش جوش بیش در سرب-تا قسمت آخر با آخرین شات در واپسین لحظات فصل ارائه واقعا تصویر فراموش نشدنی.

با توجه به اطلاعات جدیدی از جریان موتور جستجو خدمات Reelgood پس از مطالعه از داده های خود را بیش از 4 میلیون کاربر در اوزارک همچنین خرس تمایز دیگری فراتر از صرفا یک نمایش بزرگ: آن را نیز در بالا جریان سری است که مردم شروع به تماشای برای اولین بار در حالی که hunkering را در خانه خود را در طول coronavirus قرنطینه.

Reelgood اطلاعات به اشتراک گذاشته با BGR تجزیه و تحلیل نشان می دهد که مردم شروع به تماشای برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و شما می توانید ببینید بالای 20 نتایج در پایین این پست. این یک لیست است که شامل برخی از مطالب قابل پیش بینی — چنین به عنوان نشان می دهد در #2 اسلات برای مثال که شما باید قادر به حدس می زنم حتی بدون peeking در این لیست از آنجایی که ما در حال حاضر به شما گفت که اوزارک #1. من به شما یک اشاره ... ببر ... کارول ... خوب دو نکته.

است مورد علاقه شما در این لیست ؟ من قطعا بخشی از من برای کمک به آن است. من تا دیر به محل خوبیسوخته و از طریق آن در هفته های اخیر و آن را به صورت کامل قرنطینه شراب خواری.

شما می توانید لیست کامل از Reelgood زیر. توجه داشته باشید: این تکنولوژی داده ها با شروع در مارس 16, معنی اینها نشان می دهد مردم شروع جریان برای اولین بار پس از آن.

 1. اوزارک
 2. Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون
 3. Breaking Bad
 4. بازی تاج و تخت
 5. Westworld
 6. Better Call Saul
 7. دفتر
 8. این جای خوب
 9. غریبه همه چیز
 10. The Walking Dead
 11. قتل حوا
 12. سیم
 13. پارک ها و تفریح و سرگرمی
 14. سامانه رویدادهای گسسته
 15. پول دزدی
 16. میهن
 17. از دست داد
 18. Brooklyn Nine-Nine
 19. Schitt نهر
 20. تغییر کربن

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب