امروز بعد در نهایت به خرید AirPods Pro یا AirPods 2 با تشکر از همه پایین ترین قیمت در آمازون

وجود دارد هزاران نفر از معاملات بزرگ در خارج وجود دارد برای روز یادبود 2020 اما آمازون فروش بزرگ در اپل wildly

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 خرداد 1399
  • وجود دارد هزاران نفر از معاملات بزرگ در خارج وجود دارد برای روز یادبود 2020 اما آمازون فروش بزرگ در اپل wildly محبوب AirPods نرم افزار و AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد فقط ممکن است بهترین از دسته.
  • AirPods Pro اپل تنها گوشی بی سیم با فعال لغو سر و صدا و عایق صدا و آنها در فروش در حال حاضر در پایین ترین قیمت از $227.99.
  • AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد دریافت حتی عمیق تر تخفیف از $199 برای تنها $149.98 ضرب و شتم آمازون قبلی قیمت پایین از جمعه سیاه در سال گذشته در حدود 10 دلار است.
  • در علاوه بر این به کسانی که معاملات اپل ورود به سطح AirPods 2 مدل پایین به پایین ترین قیمت به عنوان خوبی فقط $129.98!

اگر شما در بازار برای درست بی سیم earbuds, روز یادبود 2020 قطعا بعد شما بوده ام به انتظار. چرا ؟ چون هر دو از اپل پرفروش AirPods مدل هستند فروش در آمازون در پایین ترین قیمت در تمام دوران!

در حال حاضر ما می دانم آنچه شما فکر... اپل مختلف AirPods مدل شده اند با تخفیف و برای ماه ها در حال حاضر در آمازون بنابراین آنچه تکان دهنده در مورد شنبه بزرگ فروش ؟ پاسخ بسیار ساده است در واقع. بدیهی است که درست است که AirPods و AirPods Pro بدست یک دسته از تخفیف بیش از چند ماه گذشته پس از دیدن یکی دیگر از تخفیف آمار آمازون نیست که دیوانه است. چه دیوانه در مورد این معامله این است که مقدار پولی که آمازون چاک کردن قیمت AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد.

از ابتدای سال آمازون ارائه شده است این نسخه خاص از اپل AirPods روشن و خاموش برای $169. که قیمت عالی و آن را 30 دلار کمتر از آنچه شما را صرف بر روی آنها از فروشگاه اپل در حال حاضر, اما آن را هنوز هم 10 دلار بیش از $159 که آمازون شارژ در جمعه سیاه سال گذشته است. در حال حاضر AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد را می توان فقط برای $149.98. که جدیدی در قیمت پایین و دیوانه وار که آن را در دسترس در حال حاضر در حالی که آمازون هنوز هم نیست به طور کامل متمرکز بر حمل و نقل nonessentials. و بر خلاف بسیاری از غیر ضروری محصولات این گوشی کشتی ASAP بنابراین شما باید آنها را در دست خود و در گوش خود را در هفته آینده.

توجه داشته باشید بسیاری از مردم هنوز هم می خواهد سر و صدا لغو فعال با وجود این معامله بزرگ و شما باید بدانید که اپل تلویزیون محبوب AirPods طرفدار واقعی بی سیم حذف نویز از earbuds هنوز هم در حال حاضر در دسترس در آمازون در پایین ترین قیمت همیشه با تشکر از تخفیف اضافی که در پرداخت کاربردی. آنها همچنین حمل و نقل را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و آنها می رسند در اکثر نقاط کشور در هفته آینده.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم اپل ورود به سطح AirPods 2 مدل در فروش نیز در حال حاضر در آن زمان پایین ترین قیمت می باشد. $129.98 است با قیمت عالی به این طناب از earbuds اما حقیقت گفته شود شما را به یک کمی دیوانه به خرید این 130 دلار زمانی که شما می توانید ارتقاء به مدل با شارژ بی سیم مورد فقط برای $20.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Fadhli عدنان/شاترtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب