فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه 100% اعتماد به نفس Google صفحه 4a راه اندازی خواهد شد در ماه اوت 3

سال گذشته گوگل صفحه 3a شد پوشش نقره ای در شرکت آور گوشی های هوشمند کسب و کار و از آنجا که ما دیده نمی شود پیگی

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 مرداد 1399
سال گذشته گوگل صفحه 3a شد پوشش نقره ای در شرکت آور گوشی های هوشمند کسب و کار و از آنجا که ما دیده نمی شود پیگیری دستگاه. این صفحه 4a ظاهرا قرار است برای رسیدن به در ممکن است اما آن را با ضربه های متعدد به تاخیر می اندازد. Tipster جان Prosser که یک مخلوط سابقه قبلی گفت که تلفن خواهد بود راه اندازی شد در ماه اوت 3 و در حال حاضر او تصریح کرد که ادعا می کنند.

ادعایی صفحه 4a تاریخ راه اندازی به نظر می رسد کاملا به احتمال زیاد

در اواخر ماه ژوئن این صفحه 4a گزارش پرداخت مراجعه به FCC و قبل از آن برخی از اروپایی etailers بود ذکر شده در تلفن. در اوت 3 صفحه 4a راه اندازی به نظر می رسد کاملا قابل قبول است.

گوگل نیز به تازگی قطع صفحه 3a و صفحه 3a XL است که تمام شواهد بیشتری است که جانشین آینده است.

Prosser می گوید که او 100 درصد اعتماد به نفس در مورد نکته اما به عنوان او اشاره می کند سوال واقعی این است نه زمانی که صفحه 4a در حال راه اندازی دیگر هیچ. بلکه آن را بیشتر مورد علاقه مصرف کنندگان در حال حاضر.

Qualcomm Snapdragon 730 سیلیکون که احتمالا قدرت این گوشی است که کمی بیش از حد قدیمی برای اواسط ردیف تلفن در زمانی که وجود دارد رقیب دستگاه های اطراف با Snapdragon 765G در زیر هود مانند OnePlus نورد و LG مخملی.

با توجه به نتایج بنچمارک آن که به ظاهر به تازگی عملکرد لزوما ممکن است یک موضوع را برای صفحه 4a. در واقع, آن است که انتظار می رود به اطراف 70 درصد به عنوان قدرتمند به عنوان صفحه 4. البته از آن خواهد شد قابل مقایسه با این سال بالا پایان تلفن های همراه و حتی آی فون SE است که طراحی شده توسط گل سرسبد تراشه اما برای یک mid-range گوشی باید آن را کافی است. اما پس از آن دوباره آن را نه فقط در مورد عملکرد به تنهایی به عنوان هر دو نورد و مخملی هستند 5G قادر به لطف خود را به چیپ ست.

این همان تراشه گزارش شده که قدرت 5G نسخه از صفحه 4a به عنوان به خوبی به عنوان صفحه 5. این دو ظاهرا خواهد بود اعلام کرد در ماه اکتبر.

بازگشت به LTE-تنها صفحه 4a, از آن خواهد شد به احتمال زیاد به رخ کشیدن یک شبکه 5.81-اینچ پانچ-سوراخ روی صفحه نمایش. در بخش دوربین ما ظاهرا به دنبال یک دوربین 12MP دوربین عقب و یک 8MP مقابل اهمیت و تلفن را گفته وارث صفحه 4 فیلمبرداری مشخصات.

پیری Snapdragon 730 ظاهرا خواهد بود زوج با 6GB رم و تا 128 gb از ذخیره سازی. یک 3,080 میلی آمپر باتری است انتظار می رود را نشان می دهد و این گوشی به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس فقط سیاه و سفید. آن را به ظاهر با چوب فیزیکی اثر انگشت خوان و هدفون 3.5 میلی متری و پورت را نیز حفظ شود.

کسانی که در حال بدیهی است که نه زمین شکستن مشخصات اما صفحه گوشی های شناخته شده برای رفتن بالا و فراتر از سخت افزار این قابلیت ها با نرم افزار-سمت بهینه سازی بنابراین نمی نوشتن کردن صفحه 4a فقط رتبهدهی نشده است.

یکی دیگر از چیزی است که می تواند به نفع از تلفن اتهام $349 برچسب قیمت است که آن را مقرون به صرفه تر از آیفون SE و وان پلاس, Nord.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب