Tinder بعدی به روز رسانی عمده است همه چیز در مورد تصویری آشنایی

همانطور که بیشتر مردم در حال گرایش به سمت تصویری دوستیابی و با محدودیت های اعمال شده توسط این بیماری همه گیر

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399
همانطور که بیشتر مردم در حال گرایش به سمت تصویری دوستیابی و با محدودیت های اعمال شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس توسعه دهندگان و ارائه دهندگان خدمات در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن این افراد متصل در حالی که آنها خود جدا شده است.

Tinder, یکی از محبوب ترین برنامه های آشنایی است که آماده برای ارائه به کاربران خود را با یک ویدیو چت از ویژگی های است که راه را هموار به تصویری دوستیابی. خال خال با آستانه, اطلاعات تایید شد بازی گروه, Tinder شرکت مادر در آن انتشار درآمد.

در این سند همچنین اشاره می کند که آتش زنه خواهد شد راه اندازی یک یک به یک زنده سرویس ویدئو اواخر در Q2 سال 2020 بنابراین اگر شما در حال انتظار برای آن ویژگی به شما نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی است. البته آتش زنه را نقشه راه شامل بسیاری از امکانات دیگر که این شرکت قصد دارد به پیاده سازی در طول باقی مانده از سال, اما آنها ذکر نشده در انتشار درآمد.

با این حال از وضعیت جهانی مربوط به COVID-19 همه گیر ممکن است تغییر خواهد شد تا آتش زنه اولویت بنابراین ما ممکن است ویژگی های مختلف که به جای آنچه که در ابتدا تصمیم گرفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب