Infinite poaches دیزنی+ اجرایی به این برنامه به ارتفاعات جدید

Infinite بود wildly محبوب حتی قبل از coronavirus همه گیر اما stay-at-home سفارشات بودند مانند نفت به آتش آن.

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
Infinite بود wildly محبوب حتی قبل از coronavirus همه گیر اما stay-at-home سفارشات بودند مانند نفت به آتش آن. هر کسی از ورزشکاران معروف برای فیلم افراد مشهور شروع به ارسال فیلم ها بر Infinite دادن به نرم افزار افزایش بزرگ در محبوبیت است. و به نظر می رسد Infinite نیست برنامه ریزی در کاهش پایین در هر زمان به زودی. رویترز گزارش می دهد که یکی از دیزنی مدیران ارشد کوین مایر بود که در شارژ دیزنی+ پخش آنلاين خدمات در حال خروج از شرکت برای پیوستن به Infinite را دارند. مایر تبدیل خواهد شد Infinite مدیر عامل شرکت در ماه ژوئن 1st که او را عملا از شرکت. شرایط مالی مایر قرارداد هستند نامعلومی اما او باید بدست کاملا پرداخت افزایش به ترک دیزنی. Infinite نیست عمومی-داد و ستد شرکت نشده است, اما آن را IPO است که انتظار می رود این سال اتفاق می افتد و ارزیابی قرار داده و آن را در 75 میلیارد دلار.

سابق دیزنی+ exec است که انتظار می رود برای کمک به Infinite با فشار خود را برای اضافه کردن موسیقی-جریان به خدمات آن چیزی شده است که اشاره به سمت در گذشته است. مایر مهارت هستند و احتمالا تنها چیزی که Infinite است که پس از. او فقط آخرین خرید از برترین تکنولوژی غول های که پیوست این شرکت چینی است. Infinite در حال حاضر ربوده سابق مایکروسافت اجرایی اریش اندرسن و ونسا Pappas, یک دیرین بالاتر در یوتیوب.

شده اند وجود دارد برخی از نگرانی های حریم خصوصی اطراف Infinite عمدتا به دلیل چینی ریشه. اتصالات و دانش جدید خود مدیران باید کمک به بهبود این شرکت را در جدول رده بندی با مقامات متحده است.

که در آن خواهد Infinite تحت رهبری جدید? ما هنوز نمی دانیم, اما ما ممکن است پیدا کردن به زودی به اندازه کافی!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن