Infinite به نظر می رسد برای به دست آوردن "قرمز" را

Infinite نگه داشته است بسیاری از جوانان خلاق مشغول طول همه گیر گفت: ما به عنوان Infinite متعلق به یک ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 تیر 1399
گفت: ما به عنوان Infinite متعلق به یک شرکت چینی حتی اگر آن کار نمی کند در کشور و با استفاده از سرورهای خود را در ایالات متحده به این معنی است که آن را مجبور به گوش دادن به سفارشات از کمونیست و دولت چین. Infinite تلاش است تا خود را به منظور به نظر می رسد مانند یک آمریکایی لباس از طریق و از طریق. و چه چیزی می تواند بیشتر شرکت آمریکایی از دیزنی? در ژوئن 1, رئیس سابق دیزنی+ پخش آنلاين خدمات کوین Mayer, شد, مدیر عامل شرکت Infinite. و در حال حاضر رویترز گزارش می دهد که ByteDancer است که به دنبال تغییر ساختار شرکت از Infinite. یک منبع نزدیک به مدیریت می گوید آن است که فکر کردن در مورد باز کردن یک دفتر مرکزی آن در یکی از مکان های که در آن در حال حاضر دارای یک دفتر. ایده این است که آن را روشن است که Infinite است که یک شرکت چینی است.

پنج تا از بزرگترین دفاتر استفاده می شود که توسط Infinite واقع در لس آنجلس و نیویورک و لندن و دوبلین و بمبئی و دفتر مرکزی شرکت می تواند قرار داده شده در یکی از آن مکان است. علاوه بر از بین بردن تمام اتصالات به چین نشان می دهد که آن را یک تهدید امنیت ملی در ایالات, Infinite همچنین می خواهد برای اثبات به کشورهای دیگر است که آن را بدون ارتباط با چین است. برای مثال هند به تازگی ممنوع برنامه پس از این کشور در بر داشت خود را در یک زد و خورد در امتداد مرز سهام آن با چین و هنگ کنگ است. Infinite ممکن است امید به ممنوعیت معکوس با نشان دادن آن است که یک شرکت چینی است. و برای نشان دادن چقدر سخت است کار خود را به پلت فرم در خط Infinite گفت: هفته گذشته که آن را حذف بیش از 49 میلیون فیلم در نیمه دوم سال گذشته برای عدم دیدار با برنامه دستورالعمل.

با از بین بردن تمام نکات چین از Infinite دولت ایالات متحده و دولت های کشورهای دیگر نمی خواهد هر گونه پایه و اساسی برای ممنوعیت این برنامه و نه هر شرکت مانند ولز فارگو. اگر شما هنوز به نصب Infinite, شما می توانید پیدا کردن آن را در فروشگاه برنامه اپل برای دستگاه های iOS و در فروشگاه Google Play برای دستگاه های آندروید است. کاربران می توانند فیلم های کوتاه خود آواز, رقص, لب همگام سازی و مهارت های کمدی و سپس به اشتراک گذاری آنها را بیش از رسانه های اجتماعی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب