• Netflix بکشد docu-سری Tiger King بوده و یکی از محبوب ترین پخش آنلاين منتشر شده تا کنون این سال, با Netflix بکشد خود را برآورد که برخی از 64 میلیون خانوار به تماشای این مجموعه در طول چهار هفته پس از انتشار آن.
  • در حال حاضر یک گزارش جدید teases که Netflix بکشد ممکن است یک فیلم اقتباسی از سری آثار با تمرکز بر شخصیت رنگارنگ در مرکز آن — جو عجیب و غریب.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چند چیز در Netflix بکشد گسترده فروشگاه از نشان می دهد تلویزیون و فیلم ثابت کرده اند که به طور همزمان bingeable, buzzy و صراحت مجنون به عنوان ببر پادشاه مدارک سری در مورد یک مرد چند زنه باغ وحش مالک از اوکلاهما که می آید و مانند یک شخصیت کسی خواب در یک فیلم. این سری است که هنوز هم در میان بالا 10 Netflix سریال تلویزیونی در ایالات متحده, با توجه به روزانه رتبه بندی قرار داده streamer که بدان معنی است که مردم هنوز نتوانسته اند به اندازه کافی از این حقیقت-که-غریبه-از-داستان داستان در اینجا — و در امتداد آن خطوط Netflix بکشد ممکن است در مورد به طرفداران و حتی بیشتر Tiger King-مطالب مربوط به لذت بردن از.

پس از انتشار یک قسمت اضافی در اوایل این ماه یک نوع aftershow ویژه توسط Joel McHale, Netflix رفت تا مشتری جلب کردن برخی از قابل توجه آمار مربوط به سری در سه ماهه اول نامه ای به سهامداران منتشر شده در مارس 21. در آن Netflix پیش بینی شده است که برخی از 64 میلیون خانوار دیده اند ببر پادشاه در چهار هفته پس از انتشار آن در اواسط ماه مارس. در حال حاضر, در ضمن می آید کلمه ای که یک فیلم اقتباسی از سری متمرکز ببر پادشاه خود را — “جو عجیب و غریب” با نام مستعار یوسف Maldonado-پاساژ — گزارش شده است که در تولید در streamer.

که با توجه به صنعت فیلم اطلاعات و اخبار خدمات تولید هفتگیکه در آن, مارس 29 موضوع لیست Untitled جو عجیب و غریب پروژه در میان مختصر و مفید از چندین تولیدات آینده.

این وبلاگ چه در Netflix بکشد تا این موضوع از آنجا گزارش داد که این untitled پروژه تولید برنامه در حال حاضر نشان می دهد که مدیر Ryan Murphy — که جدید Netflix سری, هالیوود, debuting در مارس 1 در streamer — نوشتن و تولید این پروژه با بازیگر Rob Lowe تنها عضو بازیگران ذکر شده تا کنون.

در اوایل این ماه لاو ارسال شده یک عکس از خودش را در لباس پوشیدن به عنوان جو عجیب و غریب به Instagram و اضافه شده یک “به روز رسانی” برای تایید است که — “رایان مورفی و من خواهد شد و ما در حال توسعه نسخه ای از این مجنون داستان. در ارتباط باشید!” البته این بدون شک به عنوان یک ناامیدی به آقای عجیب و غریب خود که در حال حاضر پشت میله های زندان به عنوان یک نتیجه از یک قتل-برای-استخدام طرح. صحبت با خبرنگار هالیوودبه او پیشنهاد کرد که یا براد پیت و یا “جو خاک” (اشاره به شخصیت به تصویر کشیده شده توسط David Spade) باید بازی او در یک فیلم نسخه ای از زندگی خود را.

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im