T-Mobile مشتریان در حال گرفتن مقدار زیادی از قدرت پردازش با تشکر از T-Mobile در سه شنبه تبلیغی ارائه می دهد. به عنوان زمانی که شما برنامه های نصب شده بر روی گوشی شما, شما باید در حلقه و یادگیری در مورد آنچه در آینده.

برای این هفته, T-Mobile تهیه یک خوب برای دوستداران موسیقی که هرگز تلاش برخی جریان موسیقی خدمات. اگر شما یک T-Mobile مشترک شما خوشحال خواهید بود به می دانم که شما می توانید نمره جزر و مدی اشتراک حق بیمه به صورت رایگان به مدت سه ماه. این قرارداد بخشی از T-موبایل روز سه شنبه و در دسترس خواهد بود تا زمانی که ممکن است 27.

جزر و مد حق بیمه ارزان ترین نرخ دو نوع اشتراک به جریان موسیقی خدمات را ارائه کرده و هزینه $10 در هر ماه. یکی از گران ترین جزر و مدی هدفن در دسترس است برای $20, اما آن را به شما دسترسی به با کیفیت بالا و فرمت های فایل های صوتی (FLAC).

با این حال هر دو نوع اشتراک ها آگهی رایگان و نامحدود ارائه زمان گوش دادن. با جزر و مد, حق بیمه شما با توجه به دسترسی به بیش از 60 میلیون آهنگ 250,000 فیلم با کیفیت بالا و بسیاری از سرپرستی لیست پخش توسط جزر و کارکنان.

به استفاده از این پیشنهاد شما باید برای دانلود و نصب T-Mobile شنبه برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود و یا بازدید از وب سایت اختصاصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im