این هفته بهترین T-Mobile در سه شنبه ارائه می رفت و هرگز زندگی می کنند و مشتریان کبود

به طور گسترده ای به عنوان بهترین "سازمان ملل متحد حامل" حرکت در همه زمان T-Mobile در سه شنبه برنامه به نظر می

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399
به طور گسترده ای به عنوان بهترین "سازمان ملل متحد حامل" حرکت در همه زمان T-Mobile در سه شنبه برنامه به نظر می رسد به تدریج از دست دادن یک تکه از درخواست تجدید نظر خود را در ماه های اخیر به عنوان سرخابی طبعا تا به حال چیزهای مهم تر در بشقاب خود را از خوب به طور مداوم قرار دادن چیزهای خوشمزه در صفحات از مشتریان خود به صورت رایگان.
اما پس از چندین و نه ناامید کننده پست-ادغام دور از مباحث و تخفیف موضوعات T-Mo ساخته شده است بسیار پیش بینی اعلام وفاداری-پاداش برنامه توسعه به با حداکثر سرعت دویدن مشترکین در ماه گذشته. از دیر گسترش آمد با یک سری از وعده های بلند پروازانه از جمله بیش از 2 میلیون دلار در جوایز بزرگتر از همیشه سوخت تخفیف و "خوشمزه خورد" موجود است و هر هفته در طول تابستان از مشخصات بالا شرکای مانند Burger King, Popeyes و Baskin-Robbins.
با توجه به تقریبا زشت و ناپسند تعدادی از خشم مردم در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله ق و توییتر, Popeyes مقابله پرده برداری از آخرین هفته پیش از واقعی بودن امروز ناپدید شد از برنامه قبل از رفتن زندگی می کنند. این بدان معناست که هیچ کس قادر به نمره به وعده رایگان ساندویچ مرغ و دو تکه از استخوان مرغ در آن به سمت چپ بسیاری از T-Mobile و Sprint مشتریان گرسنه و طبعا ناراحت است.
برای آن بخش سرخابی های اختصاصی خدمات مشتری توییتر کانال سریع به اذعان یک "مشکل فنی" از نوعی اگر چه جمله بندی از بسیاری از پاسخ به کاربران ناراضی به نظر می رسد نشان می دهد که مواد غذایی رایگان معامله در دسترس بود برای مدتی کوتاه در اوایل امروز قبل از "دیگر" ارائه شده است. تا آنجا که ما می توانیم بگویم که این درست نیست بنابراین T-Mobile ممکن است می خواهم برای روشن است که جنبه در آینده ارتباطات عمومی در این زمینه است.

برای آنچه در آن ارزش های ارائه دهنده خدمات بی سیم نیز (مبهم) تعهد به بازگرداندن آنچه را که باید بدون شک شده است بسیار محبوب ارائه "به زودی." متاسفانه که تغییر نمی کند این واقعیت است که این هفته دسته ای از T-Mobile در سه شنبه تبلیغات ثابت شود از من.

ساخت مسائل حتی بدتر a (دور) تعداد کمتری از مشتریان گزارش 50 درصد استیک اوماها روباز انتخابی تخفیف نیز از بین رفت بدون هیچ ردی قبل از واقع شدن در دسترس است. که بیشتر اضافه می کند تا به طور فزاینده ای miffed پایگاه کاربر که به تازگی با آن مواجه شبکه بزرگ قطع برق نیز هست. بیایید امیدوار باشیم روز پنجشنبه سازمان ملل متحد حامل اعلام خواهد شد قادر به آوردن برخی از لبخند به چهره T-Mobile مشترکین.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب