این ویدیو نشان می دهد که چگونه خود را محاسبه هفتگی بیکاری پرداخت

  • ایالات متحده دیده می شود یک رکورد تعداد مدعیان بیکاری در هفته های اخیر با توجه به کوروناویروس.
  • به 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت در ماه مارس خواستار 600 دلار افزایش هفتگی مزایای بیکاری.
  • بیکاری پرداخت توسط دولت متفاوت است اما یک فیلم کمک می کند تا با ارائه یک چارچوب برای چگونه هفتگی پرداخت مبلغ محاسبه شده است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده و گسترده در سراسر کشور در ماه مارس تمام غیر ضروری کسب و کار بسته تا مغازه و میلیون ها نفر از مردم خود را در خانه گیر کرده بدون کار. به نوبه خود به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به سرعت به تاریخی سطوح. در آخرین هفته از ماه مارس تعداد بیکاری برنامه های کاربردی رسیده 6.9 میلیون. به عنوان یک نقطه در مقابل بیکاری برنامه های کاربردی ماند در اطراف 210,000 علامت این ژانویه گذشته.

هر چند حجم تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است و در هفته های اخیر, آن را هنوز هم در طول تاریخ در سطح بالا. در درصد زیادی از نیروی کار ایالات متحده است و بدون کار و بدون هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که اقتصاد ممکن است بازگشت به کسری از قبلی آن قدرت است.

در محیط اقتصادی کنونی به $2.1 تریلیون بسته محرک گذشت, گذشته, مارس شامل مقررات است که برای بیکاری بالاتر پرداخت. پرداخت آن را به ارزش اشاره به انجام متفاوت در یک دولت توسط دولت, اساس, اما بسیاری از مردم در حال حاضر شده است دریافت اضافی 600 $در هفته. بیشتر چه جدید بیکاری دستورالعمل شامل بیشتر افراد است که به می گویند که کارگران پاره وقت و افرادی که خود شاغل هستند می توانند فایل برای مزایای بیکاری به عنوان به خوبی. شایان ذکر است که این دست انداز در هفته منافع تنها از طریق ژوئیه 31.

برای کمک به ایجاد حس جدید بیکاری پرداخت CNBC قرار دادن با هم یک ویدئو که برجسته مزایای بیکاری محاسبه می شود برای کسی که در نیویورک ساخت 40 ، 000 $در سال است. با فرض درآمد ثابت از 10000 $در هر سه ماهه این رقم است و سپس تقسیم بر 26 که نشان دهنده چگونه بسیاری از هفته مزایای بیکاری می توان ادعا کرد. انجام محاسبات ریاضی شبکه ما 384 دلار در هفته مزایای. اضافی 600 دلار هر چند برجستگی که تا $984 یک ماه.

ویدیو کامل در زیر دیده می شود:

دوباره بارگیری در این هفته پرداخت می باشد تنظیم شده در یک دولت توسط دولت بر اساس. و در حالی که اکثر ایالت هفتگی پرداخت در $400 به $600 محدوده وجود دارد قطعا نقاط دورافتاده در هر دو طرف از آن محدوده. یک لیست از بیکاری پرداخت برای هر یک از دولت در اینجا دیده می شود. اتفاقا کشورهای با بالاترین پرداخت شامل ماساچوست هاوایی و واشنگتن است. کشورهای با کمترین هفتگی پرداخت شامل لوئیزیانا, آلاباما و آریزونا.

شما همچنین باید توجه داشته باشید که مزایای بیکاری مشمول مالیات, بنابراین شما می خواهید برای قرار دادن پول کنار هر هفته فقط به امن است. اتفاقا برخی از ایالت ها به شما گزینه ای برای پول گرفته از بیکاری خود را بررسی کنید به طور خودکار قرار داده و کنار برای مقاصد مالیاتی است.

منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de