MWC 2021 است که قطعا اتفاق می افتد اما ممکن است بروید دیجیتال مانند CES 2021

مصرف کننده انجمن تکنولوژی به تازگی اعلام کرد که CES 2021 در حال حرکت است به دور از یک قالب فیزیکی به نفع تمام

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
مصرف کننده انجمن تکنولوژی به تازگی اعلام کرد که CES 2021 در حال حرکت است به دور از یک قالب فیزیکی به نفع تمام دیجیتال تجربه کنید. این COVID-19 همه گیر شد و استناد به عنوان دلیل و در حال حاضر به نظر می رسد MWC 2021 به زودی می تواند به دنبال کت و شلوار.

صحبت کردن به TechRadar, کنگره جهانی موبایل (MWC) میزبان GSMA تایید کرد قصد دارد برای سال 2021 نسخه برنامه به پیش بروید بدون در نظر گرفتن همه گیر. در حال حاضر دو نسخه در آثار.

این GSMA مشتاق است تا میزبان یک نسخه فیزیکی از این رویداد در بارسلونا به عنوان آن را انجام داده است تا برای چندین سال و در حال حاضر نسبت به آن است. اما یک سخنگوی تایید کرد که بهداشت جهانی وضعیت به طور مداوم در حال نظارت توسط GSMA و شرکای آن است.

اگر وضعیت ممنوع یک رویداد فیزیکی در اوایل 2021 – آن را احتمالا خواهد شد – پس از آن میزبان را حرکت به سمت همه فرمت دیجیتال است که همچنین در حال کار بر روی در حال حاضر. که تقلید CES 2021 در ماه ژانویه است.

یک تصمیم نهایی است و به احتمال زیاد صورت گرفته در ماه های آینده به طوری که شرکت کنندگان باید زمان کافی برای سازماندهی و انطباق برنامه های خود را به فرمت بدنی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن