این ممکن است آخرین شانس خود را برای دریافت آمازون داغترین الکسا دستگاه در تخفیف عمیق

  • همه آمازون پرفروش اکو بلندگو و اکو نمایش هوشمند نمایش رفت و برگشت در فروش این هفته پس از خرده فروش به پایان رسید اولیه آن بزرگ فروش هفته گذشته است.
  • نکات برجسته عبارتند از: اکو نمایش 8 فقط برای $79.99 های اکو نمایش 5 برای $49.99 و اکو نقطه برای $29.99.
  • خبر خوب این است که قیمت ها و حتی کاهش این زمان در اطراف, با چندین دستگاه های محبوب انداختن به پایین. اما خبر بد این است که این معاملات به احتمال زیاد تا پایان امروز و یا بیش از آخر هفته به طوری که شما در حال اجرا خارج از زمان برای دریافت در در عمل
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

واقعا وجود دارد هیچ سوالی در تمام محصولات که در حال گزینه های محبوب ترین در میان خوانندگان ما در حال حاضر. ماسک های صورت هستند در بالای این لیست به عنوان ده ها هزار نفر از شما شده اند سفارش آنها را بدون توقف در طول چند هفته گذشته. CDC توصیه می کند که همه ما با ماسک می پوشند هر زمان که ما خانه را ترک در حال حاضر, بنابراین آن را آسان ببینید که چرا آنها شده اند بسیار محبوب است. چند بهترین فروشندگان در حال حاضر به فروش می رسد اما یکی از محبوب ماسک صورت گزینه ای است که هنوز در انبار برای $0.88 هر. شما حتی می توانید پیدا کردن KN95 ماسک های صورت موجود در انبار در حال حاضر در آمازون, اما آنها قطعا به زودی بنابراین شما نیاز به عجله بسر می رسانید.

ضد عفونی کننده دست بسیار محبوب شده است و همچنین به تازگی با خوانندگان ما پس از آن را هنوز هم غیر ممکن است برای پیدا کردن در سوپر مارکت ها. البته در بسیاری از مقوله های دیگر از محصولات است که مردم بوده است ربودن تا به عنوان به خوبی.

آمازون در حال اجرا برخی از فوق العاده فروش در الکسا هوشمند بلندگو و هوشمند نمایش به تازگی و خوانندگان ما شده اند با اهدای آنها را به چپ و راست. که تمام هفته گذشته به پایان رسید اما به دلیل آمازون به طور ناگهانی به پایان رسید و همه از آن اکو معاملات و بازگشت هر یک از دستگاه های خود را به قیمت کامل. نمی شود bummed اگر شما از دست رفته را در عمل هر چند به دلیل معلوم می شود شما در شانس هستید — همه آمازون محبوب ترین اکو دستگاه ها در فروش این هفته و بسیاری از آنهایی که محبوب ترین هستند و حتی ارزان تر از آنها در هفته گذشته!

ستاره ها نشان می دهد قطعا اکو نمایش 8 و اکو نمایش 5 که هر دو را به پایین ترین قیمت در تمام دوران در حال حاضر. سابق را به شما هزینه $79.99 به جای 130 دلار و دومی را به $49.99 از $90.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا اکو نقطه alarm clock for just $89.99 است که کم جدید و خوب تخفیف از $130 قیمت خرده فروشی.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم که الکسا هوشمند نمایش می دهد نگران هستند 2-نسل اکو نشان می دهد که به طور منظم به فروش می رساند برای $230 است تمام راه را به پایین $179.99 در حال حاضر. که بزرگ 50 دلار تخفیف و آن را نمی خواهد آخرین طولانی است.

در نهایت اگر آن اکو بلندگو شما به دنبال همه آنها در فروش در حال حاضر به عنوان شما می توانید در زیر ببینید. این معاملات خواهد شد به احتمال زیاد به زودی بیش از هر چند, بنابراین عجله و یا شما ممکن است از دست.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>