این ممکن است چه دیوانه Xiaomi Mi مخلوط آلفا 2 به نظر می رسد مانند

Xiaomi Mi مخلوط آلفا 2 مفهوم ارائه Xiaomi Mi مخلوط آلفا معرفی شد و در سپتامبر گذشته به عنوان فوق العاد

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
Xiaomi Mi مخلوط آلفا معرفی شد و در سپتامبر گذشته به عنوان فوق العاده حق بیمه گوشی های هوشمند است که کاملا به معنای واقعی کلمه پیچیده شده در صفحه نمایش.

Xiaomi برنامه ریزی شده راه اندازی در ماه دسامبر اما بعد از آن تصمیم به تاخیر محصول به طور نامحدود. با وجود این تصمیم هر چند یک ثبت اختراع جدید نشان می دهد این شرکت چینی در حال حاضر در حال کار بر روی نسل دوم مدل است که می تواند اعلام کرد بعد از این سال.ثبت اختراع در سوال بود که اولین گزارش در اوایل این ماه به دنبال یک تلفن هوشمند با دو صفحه نمایش و یک هوش مصنوعی فوق العاده دوربین' است که همراه با یک لنز زوم است که گسترش از این دستگاه مانند یک دوربین جمع و جور.
امروز که ایده اتحاد پیش بینی شده است توسط پادشاه مفهوم ارائه خود را – مفهوم خالق – در همکاری با LetsGoDigital. نتایج نه اتفاقا کاملا خیره کننده بلکه بسیار دیوانه است.

یک آبشار نمایش با هیچ شکاف یا سوراخ پانچ


اگر Xiaomi در جلو حرکت می کند با طراحی انحصاری و در نتیجه دستگاه را از ویژگی های یک آبشار عظیم صفحه نمایش در جلو است که گسترش به لبه های بالا و پایین با هیچ جایی برای بحث برانگیز پیشانی یا چانه.هیچ شکاف یا سوراخ پانچ برای عکاسی از دوربین و/یا 3D سیستم تشخیص چهره یا. این بدان معناست که Xiaomi یا ممکن است جست و خیز هر دو ویژگی را در پانل جلو و یا اجرای آنها را با کمک پیشرفته در فناوری صفحه نمایش.

با تشکر از انتخاب آبشار پنل صفحه نمایش منحنی بیش از تمام طرف های هوشمند. اما بر خلاف اصلی Xiaomi Mi مخلوط آلفا بالقوه نسل دوم مدل دارای یک صفحه نمایش جلو که به پایان می رسد زمانی که آن می رسد پنل عقب.

معلوم نیست چرا این تصمیم ممکن گرفته شده است اما مسائل مربوط به تولید ممکن است به چیزی برای انجام با آن. پس از همه تولید یک صفحه نمایش آبشار بسیار آسان تر از تولید یکی که کاری ادامه داده اند و در اطراف تمام دستگاه.

یکی دیگر از صفحه نمایش و یک دوربین در پشت


خوشبختانه تجربه کاربر به طور کلی نباید بیش از حد متفاوت است. Xiaomi انتخاب یک صفحه نمایش بزرگ برای عقب از اختراع گوشی های هوشمند شروع می شود که تنها میلی متر دورتر از جایی که آبشار روی صفحه نمایش به پایان می رسد – آنها از هم جدا شده توسط یک بسیار باریک قاب فلزی.

این گسترش از بسیار پایین و اشغال حدود دو سوم از عقب. بقیه متعلق به ginormous 'هوش مصنوعی فوق العاده دوربین که جایگزین به طور فزاینده ای مشترک دو سه چهار و پنتا-ماژول های دوربین.

اجرای به نظر می رسد مدرن را در ایده ها و فن آوری که منجر به یاد Nokia Lumia 1020 و کمتر محبوب سامسونگ Galaxy K زوم. باید آن را به راحتی به Huawei P40 Pro+ و Samsung Galaxy S20 فوق العاده یک اجرا برای پول خود را.

متاسفانه دقیق سنسور دوربین Xiaomi خواهد استفاده در گوشی های هوشمند اگر تولید یک راز باقی مانده در این مرحله است. اما 108 مگاپیکسلی می تواند یک نامزد برای دستگاه با توجه به محبوبیت خود را در حال حاضر.

به عنوان داخلی مشخصات Mi مخلوط آلفا 2 است که انتظار می رود برای راه اندازی به عنوان فوق العاده حق بیمه گوشی های هوشمند است که احتمالا حتی گران تر از های اخیر foldable محصولات. بنابراین سخت افزار پایان است که انتظار می رود داخل.

محتمل ترین گزینه برای چیپ های جدید کوالکام Snapdragon 865+ است که انتظار می رود مورد استفاده در داخل کهکشان توجه داشته باشید 20 فوق العاده بیش از حد. که باعث می شود 5G شبکه اتصال به یک ویژگی استاندارد. یک باتری باید نیز گنجانده شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب