این به بیرون درز طراحی احتمالا پیکسل 5 فلاپ

این صفحه 5 تاریخ انتشار در هوا و این همه به لطف رمان coronavirus گیر با توجه به برخی از گزارش ها. بحران بهداشت

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
  • این صفحه 5 تاریخ انتشار در هوا و این همه به لطف رمان coronavirus گیر با توجه به برخی از گزارش ها.
  • بحران بهداشت و درمان ممکن است توضیح عدم وجود صفحه 5 شایعات از اواخر. در سال های گذشته ما یاد گرفته ایم همه چیز وجود دارد به دانستن در مورد صفحه جدید flagships ماه قبل از گوگل سخت افزار حوادث.
  • یک سوال برانگیز صفحه 5 طراحی نشت در گردش است آنلاین شامل یک طراحی خواهد بود که فقط بیش از حد ناامید کننده برای یک سال 2020 پیکسل.

این صفحه 5 باید یکی از جذاب ترین گوشی های سال, حداقل در تئوری. در تمرین صفحه 5 شکل دادن به ناامید کننده ترین "گل سرسبد" صفحه تا کنون به عنوان گوگل به طور گسترده ای انتظار می رود برای رفتن برای یک mid-range تراشه به جای high-end پردازنده است که تمام قدرت بالا میبینند این سال است. ما شنیده ام Snapdragon 765 شایعه کاملا چند بار تا کنون و صفحه معمولا شایعات به حقیقت می پیوندند. اما 2020 است نه به طور منظم و صفحه 5 شایعات شده اند گم شده در عمل برای مدتی. رمان coronavirus همه گیر نهفته, راه مردم, کار و که شامل گوگل. این می تواند توضیح دهد که چرا ما صفحه 5 می تواند تاخیر و از دست می رود اکتبر راه اندازی پنجره. و آن را می تواند توضیح دهد که فقدان جدید صفحه نشت. مجموعه ای جدید از تصاویر نشان این ادعا صفحه 5 طراحی شده است تحت فشار قرار دادند اما بسیاری از آنها ابراز مخالفت صحت کدها. نه به ذکر است که طراحی زیر خواهد بود فقط بیش از حد ناامید کننده برای یک سال 2020 گوشی های هوشمند.

منتشر شده در Pigtou, این, ارائه, نشان می دهد این ادعا طراحی است که می توانست حس سال گذشته یا در سال 2019. ادعایی صفحه 5 تلفن در این کدها ویژگی های یک سوراخ پانچ تمام صفحه نمایش با دوربین های قرار داده شده در سمت چپ گوشی و یک قاب. هیچ مشکلی با صفحه نمایش تا کنون. در واقع صفحه 5 شایع است به خندق پیچیده Soli رادار که در بالا نشسته است که اجازه می دهد گوگل طراحان برای بهبود صفحه نمایش به بدن نسبت. این صفحه 4 صفحه طراحی (تصویر بالا) کاملا شنیع نسبت به برخی از دیگر میبینند سال گذشته راه اندازی شد. اما گوگل خواهد بود و خیلی سریع نیز به تخلیه این سیستم تشخیص چهره آن ساخته شده است برای صفحه?

سوال رندر ادعا را نشان می دهد صفحه 5 طراحی شده است. منبع تصویر: Pigtou

طراحی فوق نشان می دهد که گوگل را برگشت به عقب رو به حسگر اثر انگشت برای صفحه 5 خواهد بود که یک گام بزرگ به عقب است. Flagships یا اواسط رنجرز گوشی های آندروید با همه صفحه نمایش با یک صفحه نمایش با حسگر اثر انگشت. کهکشان A71 مدل یک مثال. یک شایعه A71s 5G UW نسخه خواهد بود در واقع بر اساس همان Snapdragon 765 به عنوان صفحه 5 ال جی مخملی و وان پلاس, Nord.

Samsung Galaxy A71 5G طراحی. منبع تصویر: سامسونگ

در بهترین حالت این به بیرون درز صفحه 5 طراحی کار می کنند به عنوان یک صفحه 4a یا 5a نوع از چیزی.

دو صفحه نمایش و لنز دوربین نیز باعث می شود هیچ حس برای صفحه 5. این 2020 و سازندگان گوشی های هوشمند جای سه دوربین در تلفن های خود را. این که سه دوربین های مورد نیاز در این نقطه, اما آنها قطعا یاد نشانگر از "تازگی." شما نمی ممکن است قادر به بگویید کهکشان گوشی های سری از هم جدا. اما تعداد دوربین های دیجیتال, و شما می دانید که آنها قرار بود با نام تجاری جدید. حتی گوگل می توانید استطاعت به مقاومت در برابر دوربین ارتقا با توجه به آنچه هر کس دیگری در حال انجام است. فشار خواهد بود فقط بیش از حد بزرگ در یک سال و زمانی که آی فون 12 جوانب مثبت هستند شایع است به LiDAR دوربین در بالا از سه گانه-لنز دوربین زمانی که سامسونگ periscope دوربین و زمانی که وان پلاس, Nord شایع است به ویژگی های "گل سرسبد دوربین" تجربه.

ادعا صفحه 5 طراحی شده است. تصویر منبع: یوتیوب

و اجازه دهید فراموش نکنید که یک leaker در اوایل این سال (در بالا) ارائه شده این وحشی صفحه 5 طراحی است که شامل یک سه گانه-لنز دوربین در پشت.

چندین نفر سوال ارائه. 9to5Google را استفان هال و اندیشه های پلیس دیوید Ruddock خطاب نشت و عدم وجود صفحه 5 شایعات.

به طور جداگانه Steve Hemmerstoffer گفت: او موفق به دریافت CAD طرح فوق در هفته پیش اما را متقاعد نشد.

این معلوم نیست که گوگل پرده صفحه 4a و صفحه 5 در این نقطه است. برخی گزارش ها می گویند این صفحه 4a می تواند در ماه ژوئیه اعلام کرد با صفحه 5 انتظار می رود برای راه اندازی در ماه اکتبر. دیگران می گویند که این گوشی ممکن است بیشتر به تاخیر می اندازد. گوگل مطمئنا باید به آدرس آن صفحه استراتژی رفتن به جلو به خصوص با توجه به این که صفحه 3a سری بود و فقط قطع شود. هر چه اتفاق می افتد در این سال آن را از صفحه 6 به نگاه به جلو به خصوص اگر گوگل موفق به پایان آن نسل اول سفارشی پردازنده اکتبر 2021.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب