این است که چقدر شما می توانید با بعدی خود محرک بررسی

  • در حالی که آمریکایی ها منتظر یک محرک جدید به روز رسانی چک, این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان معطل و بازیگران سایه طولانی بیش از اقتصاد ایالات متحده.
  • قانونگذاران به نظر می رسد به آرامی در حال حرکت به سمت تصویب بسته محرک اقتصادی جدید می خواهد که با ارسال یک موج تازه از چک به آمریکایی ها است.
  • در اینجا یک برآورد چقدر بزرگ بعدی خود محرک بررسی می شود.

بر اساس آخرین اطلاعات از IRS نشان دادن مقدار از آن را پرداخت در سراسر کشور به عنوان یک نتیجه از دولت فدرال محرک تلاش بیش از $266 میلیارد پرداخت شده است تا کنون به برخی از 158 میلیون دلار به ما خانواده ها پس از کنگره تصویب آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک تسکین قانون در ماه مارس.

که با این نسخهها کار به طور متوسط کمی بیش از $1,676 برای هر خانوار — هر چند بحث در حال حاضر تبدیل به هنگامی که و اگر قانونگذاران فدرال ممکن است تصویب دور دیگری از محرک پرداخت مدتی به زودی با توجه به آسیب و مداوم طبیعت coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور تهمت است گفت: چک های بیشتر خواهد شد در آینده و در حالی که ما اصلا نهایی قانون به آن اثر در عین حال که به تصویب هر دو مجلس کنگره ما می توانیم حداقل یک کمی از پیش بینی که چگونه بزرگ آمریکایی متوسط بعدی محرک بررسی خواهد شد و بر اساس اطلاعات ما فراموش کرده اند در این نقطه است.

برای یک چیز وجود دارد که یک قطعه از محرک قانون که در نیمه راه به خط پایان — قهرمانان قانون تصویب شده توسط حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان در ماه مه.

این 3 تریلیون دلار بسته امداد خانه گذشت در یک 208-199 رای لگد زدن آن به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا که در آن رهبران در 29 مه گفت که آنها مورد نیاز “حدود یک ماه” به جمع آوری افکار خود را در مورد این لایحه جدید.

این ماشین حساب به شما کمک خواهد کرد برآورد چگونه خود محرک چک می تواند بر اساس خطوط از این قانون. آن را بسیار ساده برای استفاده است — در جعبه در سمت چپ صفحه فقط ورودی اطلاعات خود را مانند تشکیل پرونده مالیات بر وضعیت درآمد خود و شماره خود را از وابستگان. برای مثال نشان می دهد که یک زن و شوهر متاهل با یک فرزند و یک درآمد سالانه خانوار از 100.000 دلار دریافت می تواند $3,600 محرک بررسی تحت شرایط قهرمانان عمل می کنند.

همانطور که اشاره کردیم رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در ثبت به عنوان تنها حدود یک هفته پیش گفت او از دولت ارسال یک موج جدید از محرک چک به آمریکایی ها است. که خوب به دلیل آن را مانند به نظر می رسد شرایط در حال گرفتن حتی مطلوب تر برای آنها را بر اساس چیزهایی مانند اطلاعات جدید از اداره آمار نیروی کار در هر CNBC.

که داده ها نشان می دهد که تعداد افراد شاغل در آمریکا به عنوان یک درصد از جمعیت کاهش یافت و به 52.8 درصد در مه — معنی تقریبا 48 درصد از مردم آمریکا بیکار هستند در حال حاضر. بیکاری اعداد بالا که ممکن است به قانونگذاران ساکت در مورد تصویب بسته محرک اقتصادی جدید کمی سیاسی, پوشش, پس این نشان می دهد که مردم نیاز به پول در حال حاضر بیشتر از همیشه.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de