دانشمندان به طور تصادفی ایجاد شده یک گونه ماهی جدید

دانشمندان در حال کار با روسیه ماهیان خاویاری و آمریکا paddlefish را به طور تصادفی ایجاد ترکیبی جدید گونه است.

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • دانشمندان در حال کار با روسیه ماهیان خاویاری و آمریکا paddlefish را به طور تصادفی ایجاد ترکیبی جدید گونه است.
  • ترکیبی جدید ایجاد شد که paddlefish اسپرم بارور شده تخم مرغ که دانشمندان فکر نمی کنم اتفاق می افتد.
  • محققان ایجاد خواهد شد هر ارقام بیشتر و آنهایی که در حال حاضر زنده خواهد بود برای مراقبت اما منتشر نشده به وحشی.

دانشمندان معمولا نمی مجموعه ای را به ایجاد گونه های جدید ، به طور کلی ایجاد گونه های جدید است که تصور می شود یک تلاش پر مخاطره و البته وجود موانع اخلاقی به مقیاس به عنوان به خوبی. این فقط یک ایده خوب نیست اما به عنوان یان مالکوم یک بار گفت: زندگی در می یابد یک راه و محققان در مجارستان به نظر می رسد باعث شده کاملا جدید ماهی هیبرید به طور کامل در تصادف.

در یک مطالعه جدید منتشر شده در ژنمحققان توصیف چگونه آنها به طور تصادفی ایجاد شده ترکیبی از دو خطر انقراض گونه های ماهی: آمریکا paddlefish و روسیه تشکیل شد ، این تیم در تلاش بود برای به دست آوردن ماهیان خاویاری گونه برای تولید مثل asexually اما زمانی که همه چیز رفت و کمی از ریل.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش تیم از محققان آزمایش شد با gynogenesis که می تواند اجازه می دهد یک گونه برای تولید فرزندان جدید asexually. اسپرم هنوز هم مورد نیاز برای فرایند به کار می کنند اما اسپرم نمی کند در واقع کمک به ایجاد فرزندان... یا حداقل آن را قرار نیست.

برای وادار gynogenesis دانشمندان با استفاده از paddlefish اسپرم, اما خود, تعجب, اسپرم در واقع بارور شده تخم مرغ.

روسیه ماهیان خاویاری (بالا) و آمریکا paddlefish (پایین) ایجاد دو رگه "b" و "c"

"ما هرگز می خواستم به بازی در اطراف با هیبریداسیون. آن را کاملا غیر عمدی," دکتر گفت: Atilla Mozsár co-نویسنده این تحقیقات توضیح می دهد. با این وجود ترکیبی تخم مرغ با موفقیت بالغ و یک نوع جدید از ماهی متولد شد. با نام مستعار "Sturddlefish," ترکیبی جدید به نظر می رسد مانند یک ماهیان خاویاری با پوزه دراز اما حفظ "پمپاژ" که ماهیان خاویاری گونه استفاده برای مواد غذایی است.

هر دو گونه هستند آنچه محققان در نظر به "زندگی فسیل" به عنوان آنها باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر و تکامل یافته به آرامی بیش از یک کشش از زمان. این کار منجر به صدها بارور شده تخم مرغ و اکثریت کسانی که تخم مرغ سالم به در تخم و ماهی هنوز لگد زدن امروز. اما سرنوشت خود را در حال حاضر مشخص شده است.

این تیم که هرگز به معنای ایجاد این ارقام در وهله اول قول داده است نه به نژاد بیشتر از آنها. ماهی که هنوز زنده هستند را همچنان در اسارت و مطرح شود در یک شیوه ای اخلاقی اما هنگامی که آنها رفته اند, آنها برای همیشه رفته است.

که چیز خوبی از گونه های مانند این به طور بالقوه می تواند باعث آسیب جدی به اکوسیستم اگر منتشر شد به وحشی. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که شما معرفی خارجه گونه به یک منطقه جدید و این ماهی در اصل بیگانه به هر زیستگاه طبیعی بر روی این سیاره است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب