این زرق و برق دار تصویر تلسکوپ هابل پنهان باور نکردنی راز

تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده یک تصویر از یک ستاره از راه دور پوشش "بال خفاش" سایه به فضا است. ستاره نور روشن ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
  • تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده یک تصویر از یک ستاره از راه دور پوشش "بال خفاش" سایه به فضا است.
  • ستاره نور روشن است که هدف قرار دادن یک دیسک باقی مانده در اطراف ستاره, ریخته گری گسترده ای سایه می بینیم به لطف هابل.
  • بال حتی "فلپ" به عنوان یک نتیجه از موجی شکل آوار حلقه است.

نگاهی به شکوه تصویر بالا و ببینید که چه اطلاعات شما می توانید نقطه. وجود یک تعداد انگشت شماری از ستاره های روشن و مقدار زیادی از گرد و غبار و مواد سست در اطراف شناور است که ممکن است در نهایت یکی شدن به ستارگان و سیارات و یا اقمار. نیز وجود دارد برخی از ستاره های دوردست که به نظر می رسد به عنوان نقطه کوچک پراکنده در مورد. وجود دارد به اندازه کافی به در است که شما ممکن است از دست رفته یکی از جالب ترین ویژگی های تصویر: یک "بت سایه" به عنوان ناسا خواستار آن است.

نگاهی به سمت سمت چپ تصویر و شما یک نقطه روشن نشسته میان آنچه به نظر می رسد دو بسیار تیره مثلثی سایه. که یک نوزاد ستاره و سایه بودن بازیگران توسط یک ثروت از مواد در حال چرخش آن است.

که به اصطلاح "بت سایه" است که نشانه ای است که ستاره احاطه شده توسط یک دیسک از ماده است که در نهایت فرم ویژگی های ما می بینیم در جاهایی مثل خود ما و منظومه شمسی — یعنی سیارات و اقمار و سیارک ها. ما می توانید ببینید روشن درخشش ستاره اما اگر ما به طور مستقیم در خط با آن دیسک ممکن است تا حدی کفن در همان سایه ما دیدن بشاش از دو طرف آن است.

از طریق ناسا:

ستاره شناسان با استفاده از قبلا گرفته شده هابل تصاویر کشف قابل توجه تصویر از یک ستاره جوان را نهان سیاره تشکیل دهنده دیسک ریخته گری سایه بزرگ در سراسر دور ابر در یک منطقه تشکیل ستاره. ستاره نامیده می شود HBC 672 و سایه ویژگی بود که نام مستعار "بت سایه" از آنجا که آن را شبیه یک جفت بال است. نام مستعار معلوم بود به طور غیر منتظره ای مناسب چرا که در حال حاضر کسانی که "بال" به نظر می رسد به زدن!

صبر زدن? این درست است! هابل مشاهدات از دور سیستم به نظر می رسد برای نشان دادن تغییرات در شکل و جهت سایه ها نشان می دهد که حلقه باقی مانده گردان ستاره نیست یونیفرم, و نور درخشان از ستاره طول می کشد در مورد نظر متفاوت ظاهر بر اساس شکل که حلقه. تلو تلو خوردن از حلقه ممکن است به علت یک سیاره نیز در مدار ستاره های تعبیه شده در داخل باقی مانده هارد دیسک.

"شما باید یک ستاره است که احاطه شده توسط یک دیسک و دیسک است که مانند حلقه های زحل – این تخت نیست" کلاوس Pontoppidan از موسسه علوم تلسکوپ فضایی در بیانیه ای گفت. "آن اغراق شده است. و به طوری که بدان معنی است که اگر نور از ستاره راست می رود تا در ادامه می توانید آن را مستقیما تا آن را مسدود نمی توسط هر چیزی. اما اگر آن را تلاش می کند به همراه هواپیما از دیسک آن را دریافت نمی کند و آن سایه."

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب