این $22 Fire TV و لوازم جانبی می افزاید: یکی از ویژگی های کلیدی شما گم شده است

وجود دارد برخی از آتش تلویزیون استیک لوازم جانبی که همه در خارج وجود دارد باید, و یکی از ما در حال رفتن به شما

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
  • وجود دارد برخی از آتش تلویزیون استیک لوازم جانبی که همه در خارج وجود دارد باید, و یکی از ما در حال رفتن به شما بگویم در مورد این پست در بالای لیست.
  • آن را به نام SofaBaton F2 و می افزاید: برخی از قابلیت های کلیدی است که آمازون الکسا صدای از راه دور است که در حال حاضر از دست رفته است.
  • هنگامی که شما شروع به استفاده از آن را با آتش تلویزیون استیک آتش تلویزیون استیک 4K و یا هر گونه دیگر آتش دستگاه تلویزیون شما ممکن است شما تعجب که چگونه شما هرگز بدون آن زندگی می کردند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آمازون بسیاری از آتش دستگاه های تلویزیون مانند آتش تلویزیون استیک آتش تلویزیون استیک 4K و آتش تلویزیون مکعب پیشنهاد فوق العاده streaming media player تجربه حق خارج از جعبه. در واقع, آن را قطعا یکی از بهترین تجربه های شما می توانید در حال حاضر. من واقعا ترجیح می دهند آن را به دستگاه های Roku. Roku است که هنوز هم بزرگترین streaming media player با نام تجاری خارج وجود دارد در حال حاضر و آن را رسانه بزرگ هستند شکی نیست. من فقط شخصا طرفدار Roku, رابط کاربر, و است که چرا من را انتخاب کنید آتش دستگاه های تلویزیون به جای.

اگر شما نیز در تیم آتش تلویزیون شما می دانید که چگونه بزرگ تجربه کاربر است که شرکت آمازون طراحی شده است. رابط کاربر فوق العاده است این نرم افزار خوب و سریع و شما به راحتی می توانید پیدا کردن یک نرم افزار برای به معنای واقعی کلمه هر جریان خدمات شما احتمالا می توانید تصور کنید. به عنوان یک ماده در واقع, اگر شما از من بپرسید واقعا وجود دارد تنها یک محل که در آن آتش دستگاه های تلویزیون مانند آتش تلویزیون استیک وجود ندارد: آمازون الکسا صوتی از راه دور.

آمازون به تازگی اضافه شده برخی از universal remote دکمه به صدای خود را از راه دور است که به شما اجازه کنترل حجم خود را در تلویزیون و یا soundbar و قطع صدا. این علاوه بر این خوب است اما صادقانه آن را به اندازه کافی نیست. که در آن مورد علاقه من جدید آتش تلویزیون و لوازم جانبی را به بازی می آید. آن را به نام SofaBaton F2 از راه دور جهانی پیوست برای Amazon Fire TV Streaming, بازیکنان, و آن را در فروش در حال حاضر در آمازون در تخفیف عمیق.

این SofaBaton F2 است که اساسا یک روش ساده کنترل از راه دور جهانی که ساخته شده است به ضمیمه به آمازون کنترل از راه دور. آن را ندارد به دور از هر گونه گسترده تر, فقط دیگر که کلید راحت طراحی است که به خوبی متناسب در دست خود را. در علاوه بر این به قدرت و حجم و دکمه قطع صدا مانند شما می توانید در آمازون جدیدتر الکسا صدا از راه دور, شما همچنین می توانید کانال دکمه و سه دکمه تنظیم است که می تواند هر چیزی را انجام دهید و یک ورودی دکمه بنابراین شما می توانید تلویزیون خود را به ورودی. که یکی از آخرین بسیار مهم است.

زمانی که من خریداری شده SofaBaton F2 آن را 40 دلار در آمازون و آن را قطعا به ارزش هر پنی. گیر یکی اما امروز ما و شما پیدا کردن یک 16 دلار تخفیف به علاوه اضافی $2 کوپن شما می توانید کلیپ به کاهش قیمت به فقط $21.99 کل. شما تعجب که چگونه شما تا به حال بدون یک.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net