این بیشتر به تماشای نشان می دهد در Netflix بکشد در مارس – است مورد علاقه شما در لیست هستید ؟

Ricky Gervais انتظار نیست به جلو یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در مه — چرا که اگر او بود او

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 خرداد 1399
 • Ricky Gervais انتظار نیست به جلو یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در مه — چرا که اگر او بود او نمی توانست مشروط در مورد اینکه آیا یا نه او می خواهم یک فصل دیگر از پس زندگیخود را نیم ساعت درام متمرکز بر داستان یک عزادار, ایم ؟
 • همانطور که معلوم است در فصل 2 از سری بسیار محبوب ماه گذشته که Gervais جلوتر رفته است و اعلام کرد که او شروع به کار در یک فصل 3 از پس از زندگی.
 • او همچنین به تولید و مقابله با Netflix بکشد که برای تماس های جدید سری اسکریپت و همچنین امینی ویژه.

در نظر گرفتن یک نگاه در پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در طی ماه گذشته من کاملا خوشحال به یاد بگیرند که سرنوشت یک سری من به سرعت binged هنگامی که آن را منتشر شد نسبت به پایان مارس — که بسیاری از شما را بیش از حد با توجه به اینکه در آن بالا ما رتبه بندی جدید برای ماه.

فصل 2 از Ricky Gervais-led سری پس از زندگی در واقع عرضه در streamer در ماه آوریل بود اما نزدیک به اندازه کافی به پایان آن ماه که من گمان می کنم بسیاری از شما نیز به مانند من و نمی توانید در اطراف به آن تا زمانی که ممکن است. من حدس می زنم با این پیش فرض دولت در جهان در حال حاضر, من بیشتر مستعد ابتلا به شنگول هنر — یا که یا Gervais عملکرد به عنوان یک عزادار, ایم که با این نسخهها کار به عنوان یک شهر کوچک روزنامه نگار در بعد از زندگی است و حتی بهتر از من متوجه است. در هر صورت من در بر داشت سری دوم فصل کامل به قرنطینه شراب خواری و بنابراین باید میلیون ها نفر از کاربران ماهانه از جریان موتور جستجو خدمات Reelgood که با ما به اشتراک گذاشته خود را نشان داده است که Netflix, سری, شد, محبوب ترین ها در میان کاربران خود برای ماه مارس.

شما می توانید لیست کامل ماه در پایین این پست. پس از زندگیما باید اضافه دریافت کرده بود تا به خوبی توسط کاربران Netflix بکشد که آن را الهام گرفته از Gervais به نادر خروج از معمول تلویزیون فرمول. به طور معمول خود را در تلویزیون پروژه شامل دو فصل و یک قسمت خاص. رفتن به فصل جدید از زندگی پس ازاین طنز و بازیگر گفت: او می خواهم فشار دهید با یک سوم فصل تنها اگر طرفداران به خوبی پاسخ داده به یکی از این, و در واقع آنها — و Gervais است که نه تنها در فصل جدید نشان می دهد. او همچنین به طور کلی تولید پیمان با Netflix است که شامل آوردن جدید اسکریپت, پروژه ها و امینی ویژه به streamer.

دیگر بالا تساوی در ماه مه برای Netflix بکشد در ضمن شامل فصل 2 از مرده به منکه برای اولین بار در ماه مه نیز در محدوده زمانی معین به عنوان مورد علاقه های شما مانند Ozark, Breaking Badو آمار به زبان اسپانیایی سری پول دزدی. در مورد دوم من فکر ساخت آن بعدی من Netflix شراب خواری چون من پیدا کردم خودم کشیده شده به چیزی است که بسیاری از مردم تبدیل شده اند نوظهور طرفداران در قرنطینه (زمانی که ما در خانه گیر کرده و نمی تواند در هر نقطه سفر): خارجی سری به خصوص با مجلل تصاویری که به شما یک طعم و مزه باور نکردنی از جهان تا همه چیز به حالت عادی بازگشت, هر آنچه که بدان معنی است.

به عنوان وعده داده شده در اینجا ممکن است پربیننده ترین سریال در Netflix بکشد به عنوان تعیین شده توسط Reelgood:

 1. پس از زندگی
 2. مرده به من
 3. به شب
 4. پول دزدی
 5. هرگز به من همیشه
 6. اوزارک
 7. هالیوود
 8. وکو
 9. Breaking Bad
 10. بانک های خارجی

Ricky Gervais, در Netflix بکشد "پس از زندگی" منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب