این نشان می دهد که در حال خرد کردن آن را در Netflix بکشد در حال حاضر

 • در میان پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر streamer اولین آلمانی-زبان اصلی سریال که بسیاری از شما ممکن است حتی شنیده: تیره.
 • فصل 3 از سری — که در آن (در هر Netflix) “گم شدن یک کودک مجموعه چهار خانواده در یک کوره در رفته شکار برای پاسخ به آنها از زیرخاک در اوردن یک ذهن خم رمز و راز است که دهانه سه نسل” — فقط اضافه شده به این سرویس در آمریکا آخر هفته گذشته.
 • این آخرین هفته نگاهی به آنچه محبوب ترین در حال حاضر در Netflix بکشد می آید از جریان موتور جستجو Reelgood.

همانطور که ما لگد کردن استقلال روز تعطیلات آخر هفته امیدوارم بیشتر از شما گرفته شده توجه داشته باشید از هشدارهای مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین همه ترسناک عناوین خبری در مورد این ویروس این است که نگه داشته تا ستون این هفته و با توجه به راهنمایی از کارشناسان بهداشت و وقتی که می آید به جشن چهارم جولای. ماندن در خانه اگر شما می توانید به عبارت دیگر. و برای کسانی از شما که فراموش و که نیاز به سرگرمی های اضافی انتخاب Netflix — مثل همیشه — به شما پوشانده شده است.

همانطور که اشاره کردیم تنها چند روز پیش این پرچم در حال اهتزاز است debuting 60 عظیم اصلی فیلم را نشان می دهد و در این ماه (شما می توانید از لیست کامل در اینجا). در ضمن اگر شما نیاز به پیشنهادات وقتی که می آید به جدید نشان می دهد برای بررسی آخرین هفتگی عکس فوری در آنچه محبوب ترین در streamer در حال حاضر ارائه می دهد یک جای خوب برای شروع است. که لحظهای که شما می توانید زیر را پوشش می دهد هفته 25 ژوئن تا 1 جولای می آید و آن را از این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood فراهم می کند که BGR مداوم نگاهی به آنچه در آن میلیون ها نفر از ماهانه اعضای جریان بیشتر در هر لحظه در زمان.

شاید شهادت به همه خلق و خوی در حال حاضر نشان می دهد در بالای لیست ما آخرین هفتگی مختصر و مفید است تیرهNetflix بکشد برای اولین بار اصلی آلمانی زبان سری و یکی که کشیده شده مقایسه به غریبه همه چیز (و همچنین باید ظاهرا درخواست تجدید نظر به طرفداران از دست رفته را بار خم داستان). نه تنها این, اما منتقدان شده اند که raving در مورد این نشان می دهد (که احتمالا بسیاری از شما حتی شنیده شده انبوه raving در مورد آن — با استفاده از افراطی ترین عبارات شما می توانید از فکر می کنم مانند توصیف تیره به عنوان احتمالا بهترین در تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر. CNET ستایش نشان می دهد پس از اولین فصل 3 نتیجه: “سه فصل کامل تلویزیون های موجود در یک جریان خدمات شما به احتمال زیاد در حال حاضر به اشتراک. تیره شما را نا امید نیست و یا به نوبه خود به گه مثل بازی تاج و تخت. آن را نمی خواهد پایان ناتمام مانند شاخه خشکیده درختو یا ایجاد حس صفر مانند Westworld.”

در اینجا یک ق موضوع است که در آن مردم نیز با بیحوصلگی حرف زدن در مورد این سری و همچنین یک تریلر فصل 1:

فصل 3 عرضه در Netflix بکشد در آخر هفته گذشته در ایالات متحده است. از Netflix رسمی توضیحات: “در سوم و نهایی فصل تاریک خود می رسد ذهن خم نتیجه حرکت فراتر از مفهوم فضا و زمان است. پس از ورود به یک دنیای جدید جوناس در تلاش برای ایجاد حس از آنچه در این تفسیر از Winden معنی برای سرنوشت خود را در حالی که آنهایی که در پشت سمت چپ در جهان دیگر در سمت چپ در تلاش برای شکستن این حلقه که در حال حاضر نه تنها خم زمان بلکه فضا. دو جهان است. نور و تاریکی. و در مرکز یک داستان غم انگیز عشق از ابعاد حماسی است.”

من قطعا شیفته و اضافه کردن این به من باید شراب خواری شمع. ضمن در اینجا نگاهی به آنچه دیگری محبوب است در Netflix بکشد در حال حاضر — کامل بالا 15 لیست پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر در هر Reelgood که به شرح زیر است:

 1. تیره
 2. مارسلا
 3. سفارش
 4. Lenox Hill
 5. کثیف جان
 6. گناهکار
 7. Breaking Bad
 8. Curon
 9. فضا نیروی
 10. 100
 11. Schitt نهر
 12. اوزارک
 13. 13 دلیل برای
 14. پول دزدی
 15. غریبه همه چیز

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>