AirPods نرم افزار و AirPods با شارژ بی سیم هر دو در پایین ترین قیمت

هر آنچه که شما انجام نمی خرید AirPods 2 در حال حاضر... چرا AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد فقط کاهش یافته و به پ

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 فروردین 1399
  • هر آنچه که شما انجام نمی خرید AirPods 2 در حال حاضر... چرا AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد فقط کاهش یافته و به پایین ترین قیمت در آمازون که 10 دلار کمتر از آنچه که اپل اتهامات عنوان شده برای مدل پایه.
  • در بالا از آن آمازون نیز هنوز ارائه AirPods طرفدار طناب از earbuds با active noise cancelling برای پایین ترین قیمت همیشه مطابق با خرده فروش قیمت فروش از جمعه سیاه سال گذشته است.
  • این معاملات هر دو برای اولین بار ظاهر شد در اوایل این هفته بر روی سایت آمازون و یک فرصت خوب وجود دارد, آنها خواهید بود رفته و پس از امروز و یا با پایان تعطیلات آخر هفته.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که آمازون برای اولین بار اعلام کرد که آن را تغییر تمرکز خود را به دور از بسیاری از محصولات به طوری که آن می تواند تمرکز اکثر تلاش خود را در جوراب زنانه ساقه بلند و حمل و نقل تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها بسیاری از مردم وحشتزده. در حالی که آن را روشن است که وجود دارد قطعا تاخیر بزرگ در برخی از موارد و بسیاری از هنوز هم نمی خواهد کشتی تا زمانی که ماه آینده بسیاری از بیشتر "ضروری" nonessentials شده اند حمل و نقل سریع در تمام این مدت.

در میان قابل توجه ترین موارد استثنا به آمازون قانون جدید در حال اپل مختلف AirPods مدل شده اند که بهترین فروشندگان در آمازون برای چند ماه در حال حاضر. چه حتی crazier این از این واقعیت است که این غیر ضروری هدفون نیست دیدن هر جدی حمل و نقل تاخیر است قیمت گذاری — AirPods 2 و AirPods نرم افزار شده است در فروش در پایین ترین قیمت چند بار در طول چند هفته گذشته. در حال حاضر آمازون است که همه چیز را به سطح بعدی.

بسیاری از خوانندگان ما که علاقه مند هستند در AirPods 2 به عنوان مخالف به AirPods Pro انتخاب کردن برای ورود به سطح نسخه عادی شارژ مورد. نیازی به گفتن نیست توضیح خیلی ساده است: آنها ارزان تر است. AirPods 2 دلار خرده فروشی 159 در حالی که مدل به روز رسانی با قابلیت شارژ بی سیم را به فروش می رساند برای $199. در آمازون با عادی خود تخفیف پایه مدل قطره به $139 و نسخه به روز رسانی شده معمولا به فروش می رساند برای $169 است که هنوز هم بسیار گسترده ای شکاف. در حال حاضر, اما, AirPods 2 با شارژ بی سیم مورد را به تمام زمان کم که 10 دلار پایین تر از قیمت ما شاهد گذشته سال در جمعه سیاه. عجله و شما می توانید یک جفت فقط برای $149.98!

که در آن AirPods Pro نگران هستند, اپل اولین بند ناف-رایگان بلوتوث گوشی فعال لغو سر و صدا هنوز هم در فروش در حال حاضر در سال گذشته پایین ترین قیمت از جمعه سیاه و سایبر هفته. این بدان معناست که به جای پرداخت 250 دلار مثل شما که از اپل و یا بیشتر از آن شرکای خرده فروشی شما می توانید سر به آمازون در حال حاضر و انتخاب کنید تا یک جفت برای $234.98.

بیشتر از امروز معاملات بالاFollow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Fadhli عدنان/شاترtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن