این دوربین های ترافیک می توانید بگویید اگر شما پیام کوتاه در حالی که رانندگی

دولت های محلی در استرالیا تصمیم گرفته اند برای به رفتن پیش به نصب جاده-اسکن دوربین است که جستجو برای رانندگان

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • دولت های محلی در استرالیا تصمیم گرفته اند برای به رفتن پیش به نصب جاده-اسکن دوربین است که جستجو برای رانندگان پریشان.
  • به مدت سه ماه آزمایشی خواهد بود که صرفا برای اهداف آزمایشی و بدون استناد تحویل داده خواهد شد ،
  • اگر در دادگاه ثابت کند موفق اجرای قانون می تواند به رول دوربین سیستم به یک منطقه گسترده تر و شروع به اجرای قوانین خود را با استفاده از فیلم های ضبط شده.

همه ما می دانیم که ما نباید با استفاده از تلفن های ما در حالی که ما در حال رانندگی. آن قرار می دهد خودمان و دیگران را در معرض خطر یک برخورد خطرناک با توجه به حواس پرتی. هنوز هم با وجود به طور فزاینده ای دقیق قوانین برای منع این عمل هنوز هم وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم بهره برداری دور در گوشی های هوشمند و صفحه نمایش در حالی که آنها باید با تمرکز بر راه پیش رو.

در حال حاضر دولت های محلی در استرالیا در حال رفتن به سعی کنید یک تکنیک جدید برای متلاشیکننده پریشان رانندگان و آنها حتی نمی نیاز به اطراف شاهد عمل می کنند. گوشی جدید-تشخیص دوربین نصب خواهد شد در امتداد جاده ها در امید لکه رانندگان که بیش از حد غرق در دستگاه های تلفن همراه خود.

به عنوان ZDNet گزارش دولت کوئینزلند و ویکتوریا خواهد بود گام گذاشتن در سه ماه آزمایشی اجرا از فن آوری جدید با شروع این هفته است. دوربین طراحی شده برای شناسایی تعدادی از راننده به طور بالقوه خطرناک عادات از جمله پوشیدن کمربند ایمنی و البته استفاده از تلفن همراه در حالی که رانندگی. این دوربین می تواند اسکن های متعدد خطوط ترافیک در یک بار و زمانی که نصب شده در یک موقعیت بالا می توانید ببینید و اقدامات اتفاق می افتد در داخل یک ماشین است که اجرای قانون رانندگی ممکن است بی اعتنا به.

آزمایشی اجرا طراحی شده است برای تست سیستم جدید و تعیین اگر آن را به اندازه کافی قابل اعتماد برای استفاده در یک بعد وسیع تر. دولت های محلی ممکن است در نهایت دوربین های عادی در جاده های پر جمعیت اما این تصمیم هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

این مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که این دوربین خواهد بود و در حال اجرا به مدت حداقل سه ماه در طول محاکمه اجرای قانون نخواهد بود و صدور هر گونه استناد به عنوان یک نتیجه از چه هوش مصنوعی مجهز به دوربین پیدا کنید. دولت نمی تواند به جمع آوری تعداد صفحه ادعایی پریشان رانندگان و عکس های دوربین سیستم های ضبط شده حذف خواهد شد پس از آنها بررسی شده است.

اما نوشتن بر روی دیوار وقتی که می آید به دوربین مجهز اجرای ترافیک. ما در حال حاضر استفاده گسترده از دوربین برای گرفتن افرادی که سعی کنید به فشار از طریق چراغ قرمز در آخر دوم و استناد و هشدارهای سپس وارد در پست بعد. جریمه و اقدامات مشابه برای پریشان رانندگی می تواند به زودی تبدیل به مشترک به این معنی است که پلیس نمی خواهد که به واقع دیدن شما تند سریع متن پیام به سینه شما است.

هدف این است به کاهش در پریشان رانندگی و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی در این فرآیند است. قطعا وجود دارد چیزی است که یک کمی وحشت زده در مورد دوربین های اسکن شما به عنوان کروز پایین جاده و قطعا وجود خواهد داشت برخی از کسانی که در پیدا کردن این عمل به متخلف در حریم خصوصی خود را, اما این پل ما باید برای عبور هنگامی که ما رسیدن به آن است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب