این بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در هر کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

  • Bingeing سریال یکی از محبوب ترین فعالیت های مردم به ماندن مشغول طول قرنطينه و پناهگاه در خانه دوره از coronavirus بیماری همه گیر.
  • که الهام گرفته از یک سایت برای پیگیری بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در تمام 50 ایالت.
  • اکثر مردم در حال تماشای مورد علاقه های قدیمی مانند دوستان در گیر با توجه به CableTV.com

اگر از شما خواسته اکثر آمریکایی ها برای یک لیست از فعالیت های آنها انجام شده است و اغلب در طول coronavirus همه گیر تا کنون در این عجیب و غریب زمان قرنطينه و اجتماعی فاصله هیچ سوال که جریان را نشان می دهد تلویزیون خواهد بود و یا در نزدیکی بالای لیست.

با وجود نمرات موقت تولید خاموش شدن ناگهانی streamers مانند Netflix هنوز اضافه کردن سری جدید در یک بسیار منظم و کلیپ به همین دلیل است که در میان بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر سری است که آن را فقط اضافه شده مانند شیرین Magnolias (به عنوان به خوبی به عنوان جدید فصول موجود نشان می دهد مانند فقط-اضافه شدن دانشجوی سال دوم فصل مرده برای من). در ضمن مقدار زیادی از مردم در حال جذب شدن به مورد علاقه های قدیمی نیز مانند دوستان و دفتربه عنوان یک نظرسنجی جدید توسط CableTV.com از نشان می دهد محبوب ترین در طول coronavirus همه گیر نشان می دهد.

این نظرسنجی که در آن حدود 7000 “housebound بینندگان” آنچه که آنها در حال تماشای در حال حاضر شناخته شده ترین و محبوب تلویزیون نشان می دهد در طول همه گیر برای همه 50 ایالت — با برخی از نتایج که ممکن است شما را متعجب.

برای مثال نشان می دهد ذکر شده به عنوان محبوب ترین در بیشترین تعداد متحده نیست یک سری جدید. این در واقع دوستانکه نورد از Netflix بکشد در این سال برای پیوستن به صف HBO Max جدید streamer از WarnerMedia راه اندازی شده در روز چهارشنبه.

دیگر تعجب آور چیز عالی از CableTV.com نظرسنجی (حداقل برای من) — در حالی که چندین تلویزیون را نشان می دهد که در واقع عرضه در گیر و خاص Netflix بکشد نشان می دهد در مورد رنگارنگ اسلحه toting عجیب و غریب حیوانات, نمایش دهنده به ذهن می آید هیچ یک از آنها دارای رتبه بسیار به اندازه کافی برای بالا لیست پربیننده ترین نشان می دهد در یک حالت خاص. این سری جدید که با این وجود آیا حداقل نشان می دهد تا در رای گیری نتایج به یک درجه و یا دیگر شامل تایگر کینگ, لیسانس: گوش دادن به قلب شما, #BlackAF, نیمه شب انجیلو بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به.

از نظر روش مورد استفاده به آمده تا با این رتبه بندی نتایج است که شما می توانید در گرافیک بالا برای اتمام دولت خود را نشان می دهد مورد علاقه وب سایت مورد بررسی در مجموع 6,852 پاسخ دهندگان خواسته و چه آنها که در حالی که پناه در خانه. “محبوب ترین عناوین سپس تحليل دادهها با استفاده از Google Trends داده ها برای کشف نشان می دهد که هر منطقه از ما بود جستجو بین 1 مارس سال 2020 مارس 21 سال 2020” سایت توضیح می دهد.

در اینجا مختصر و مفید کامل در فرم لیست در صورتی که شما نیاز به برخی از ایده های برای سری جدید برای اضافه کردن به خود را قرنطینه شراب خواری-list:

آلاباما Law & Order: Special Victims Unit
آلاسکا Rick and Morty
آریزونا Rick and Morty
آرکانزاس Gilmore Girls
کالیفرنیا دوستان
کلرادو Rick and Morty
کنتیکت این است که ما
دلاور بازی تاج و تخت
منطقه کلمبیا Breaking Bad
فلوریدا دوستان
گرجستان دوستان
هاوایی پارک ها و تفریح و سرگرمی
آیداهو Rick and Morty
ایلینوی Chicago P. D.
ایندیانا Criminal Minds, The Walking Dead (کراوات)
آیووا The Big Bang Theory, این است که ما (کراوات)
کانزاس Supernatural
کنتاکی The Walking Dead
لوئیزیانا دوستان
مین گیلمور دختران بی حیا (کراوات)
مریلند دوستان
ماساچوست دوستان
میشیگان خودت
مینه سوتا دوستان این است که ما (کراوات)
می سی سی پی Law & Order: Special Victims Unit
میسوری The Fresh Prince of Bel-Air, اوزارک (کراوات)
مونتانا The Vampire Diaries
نبراسکا دفتر
نوادا Rick and Morty
نیوهمپشایر دوستان
نیوجرسی این است که ما
مکزیک جدید Breaking Bad, Rick and Morty (کراوات)
نیویورک دوستان
کارولینای شمالی دوستان
داکوتای شمالی دفتر
اوهایو دوستان NCIS (کراوات)
اوکلاهما Gilmore Girls
اورگان ستاره بازحمت حرکت کردن
پنسیلوانیا Chicago P. D.
رود آیلند این است که ما
کارولینای جنوبی The Walking Dead
داکوتای جنوبی شگفت انگیزی خانم Maisel بی شرم (کراوات)
تنسی Criminal Minds
تگزاس دوستان
یوتا How I Met Your Mother دفتر (کراوات)
ورمونت Seinfeld
ویرجینیا دوستان
واشنگتن ستاره بازحمت حرکت کردن
غرب ویرجینیا Grey’s Anatomy, How I Met Your Mother, The Walking Dead (کراوات)
ویسکانسین خودت
وایومینگ Grey’s Anatomy, فوق العاده, (tie)

منبع تصویر: Warner Bros.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im